IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Свалим ли ги от власт, през 2014 г. "Хемус" ще се строи, обеща Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

198
emanuela.demireva.1
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
Хемус и сега си строи и няма нужда от плямпането на Борисов. И по-добре той да не я "строи", че като гледам предишните му пътища с какво качество са....
отговор Сигнализирай
197
bullpart
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
бойчо ти за друго не ставаш ама може да ти вържем крака за нова година.
отговор Сигнализирай
196
bullpart
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
бойчо взе да *** кат горнобански нерез.
отговор Сигнализирай
195
ДЯДО
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Много писания не ги чета , знам че са от СПИНОЗНИТЕ те са способни да пишат на просташки език.Пишете и си ги четете сами , сигурно много се кефите.
отговор Сигнализирай
194
Гражданска позиция
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Остави "Хемус", Борисов. Нея ще я строи Орешарски. Ти си призван да сроиш и построиш комунизма. Народът това иска от теб, работил си за построяването му и знаеш, как се строи.
отговор Сигнализирай
193
bullpart
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
бойчо ще сваля. той свикнал да подвиква на момите на село от каруцата и си мисли че така ще сваля и колегите си. бойчо сваляча.
отговор Сигнализирай
192
Petko78
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Това не стана в нито една друга страна, колкото и засегната да е тя от кризата. Малкият бизнес бе смачкан, а средният едва се крепи и част от него фалира. Пазарът на недвижими имоти се срина. Няма кой да купува, а чужденците, които идват, са измамени заради вратички в зак -------------------------------------Другата част от станишевите лъжи.
отговор Сигнализирай
191
Petko78
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Бойко Борисов е единственият министър-председател, който си позволи да реабилитира Тодор Живков и то не веднъж. Явно не може да се пребори с носталгията по ония времена и любовта към вожда си, иронизира го Костов по Нова телевизия. Борисов управлява некадърно и това го виждат всички. Една трета от строителните фирми фалираха. ----------------------------------------------Това не е вярно. Станишев и Кутев повтаряха тези лъжи на пресконференции.
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Бойче, ходи си запуши дупките на моста Видин-Калафат, па тогава строй Хемус!
отговор Сигнализирай
189
Petko78
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
ГЕРБ работеше в полза на Вашингтон и Тел Авив -------------------------------------------------------------Правителството на Орешарски също е еврейско като се има предвид, че е съставено от Станишев, който е украински евреин по произход.
отговор Сигнализирай
Новини