IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петков за канадското си гражданство: Не изпитвам вина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

205
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Завършен лyМПeн! От действията му ще произтекат щети върху държавния бюджет за милиони левове - той не изпитвал вина, даже бил доволен от някои свои действия?!? Мозъчния дефицит на този индивид започва да гони герберските нива!
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Петков е откраднал тайната за дълголетие на Лили Иванова и я е предал на Celine Dion.
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Петков е откраднал тайната за дълголетие на Лили Иванова и я е предал на Celine Duin.
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
Петков мачка ДПС и ГЕРБ и техните слуги
отговор Сигнализирай
201
:)
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 16
Българина най-обича да плюе. Е така са Плюли нашите деди по Левски, като се е опитва да ги освождава. За това са го предали. Няма свобода за вас, Шиши си е купил съда и парламента и ние плюем по хайдутите надигнали глава срещу Шиши, защото и да сме най-бедни някак ние сме най-умни. Затвор за Кирил. Бесило за този! Отказал се пред нотариусл, пратил си паспорта по пощата. - Да се обеси. Закона на Велик, но го тълкува и прилага Султана.
отговор Сигнализирай
200
Реалист
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
До аз. Да, и какво е направил Кирчо за 4 месеца бе, лиззач? Ще ти кажа - смени ръководството на ББР и процедурите там и сега банката е пред фалит, смени ръководството на АЧИ и за последните месеци инвестициите спаднаха с 64 процента, написа глупости в Плана за възстановяване, които всички партии отхвърлиха, подписа договор с албански "германци" за завод, който няма да тръгне, снима източен язовири и нищо не доказа за тях и т. н. Стига ли ти?
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Петков е откраднал търговските тайни на Планета Пайнер и ги е предал на Drake и Weeknd.
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
Пектов е шпионирал схемите на ГЕРБ за крадене от държавни пари и ги е предал на Канада, защото те са били назад с 50 години в тази област.
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Петков е откраднал рецептата на ГЕРБ/ДПС за правене на пътища без асфалт, и ги е предал на Канада.
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Бил престъпник, ха ха , това само троловете Го пишат така им е наредено, да правят внушения. 5-6 трола пишат един през друг едни и същи неща и си натискат палците един на друг. От 100 коментара 60-70 са техни.
отговор Сигнализирай
Новини