BGONAIR Live

Президентът го увърта за референдум


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Веско
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Този абсолютно посредствен човечец неможеда свърши нищо добро."Абсолютно съм съгласен, посредствен ***, който знае само да овърта изречения от сорта на:"Смятам, че сега сме в един етап, в който трябва да проведем активни двустранни консултации и, второ, да започнем сериозно многостранния дебат".Бедата е там, че има много изкофели хора в тая държава, които си го харесват и си го избраха два пъти под ред..
отговор Сигнализирай
5
Rado
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ирландия прецакаха целия европейски съюз с референдум тука нашия президент се праи на чукнат ....според мен референдум треа да има за повечето закони който се гласуват в парламента а не 1 път на 100 години ....(лично мнение )
отговор Сигнализирай
4
Лъчезар Леков
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Президентът се овърта като пернишка *** докарана да проституира на околовръсното . Този абсолютно посредствен човечец неможеда свърши нищо добро.Човекът е седнал да се накраде и ако може всичко да продаде . Ако някой може да посочи какво добро за България свърши Гоце за двата си мандата освен га цапа градцката канализация на София .
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"женичките с лекичко поведенийце"
отговор Сигнализирай
2
nina
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какъв интелект, каква одухотвореност само излъчва този мъж на снимката, а?! То и делата му са си такива, ама той не е виновен, такъв го е мама родила и възпитала (на улицата, как каза бат' Бойко).
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Увъртането, само по себе си, е специалитет на .
отговор Сигнализирай
Новини