IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нинова скочи: Борисов се самопредлага, но никой не го иска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Стига с това "скочи". В повечето статии този скочил онзи скочил, голямо скачане...Същото с най-често повтаряната дума от политици и др. "вижте". Вслушайте се в интервютата.
отговор Сигнализирай
54
Тъп По тъп Най тъп
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Корни не е ли поръчала място за БСП на Централните. За умрелите или добро или нищо.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Значи ,гласоподавателите на ГЕРБ ,трябва да гласуват за ПП .
отговор Сигнализирай
52
Ерос
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Да, само за него приказва ден и нощ, обсесивно разстройство някакво, а може би е любовта.
отговор Сигнализирай
51
Лойко не го слуша гл
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
главата беееееее. Твърди, че е първа политическа сила( отчетено с машинен вот), а след това иска хартиени бюлетини, защото машините отчитали гршно. Мухахааааааааааааа. Машините отчели грешно, че Герпп е първа политическа сила. Ииии , си искат хартиените бюлетини. Лойкооо не го слуша главата хич, ама нашите глави ни слуууушат!!
отговор Сигнализирай
50
Корнела
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
На Корнела само Борисов й е в устата. Сигурно и в сънищата. Обсебена е от него, не е нормално това.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Вие таман хубаво променихте начина по който се управляваше при Борисов: първото някога правителство с успешен вот на недоверие; инфлация много над средното за ЕС;прекратено стрителство на магистрали ;увеличени осигуровки за работещите (съответно по-ниска заплата);и втората страна на която спряха газа. Не че Бойко е цвете за мирисане ,но нещата станаха от трън та на глог ,не че съм изненадан щом БСП са в управлението
отговор Сигнализирай
48
Алекс
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 18
ББ е като фалшива футболна звезда.Всеки казва,вземи го ти.Обикаля като гладно куче около софрата,но все ще се намери някой да му набие шута.
отговор Сигнализирай
47
Боко грозната к-ва.
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Боко се продава евтино ,ама и мангофретите не го искат.
отговор Сигнализирай
46
рН
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Мадам Нинова, то вие сте ненадминати Шампиони по "самопредлагане", но резултатите на отминалите избори, а скоро и на новите, за пореден път ще потвърдят максимата че: "Нов б.ардак със стари пеперудки като вас, не се прави!" Партията ви се превърна се в най-безпринципното олигархическо дружество и загубихте безвъзвратно доверито на хората.
отговор Сигнализирай
Новини