BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

227
Президент на РъБъ
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
*** народ и *** пишещи по сайтовете - заслужавате си още не 4, а 400 години да ви тъпчат и *** ***...Мразя ги до дъното на душата си, но на следващите избори ще гласувам за БСП и ДПС и Сергей и АБВ и Първанов, защото тоя *** български нардо си заслужава да го *** както са го *** 65 години... ***... При станишев било по-добре... Да - ще ви го докарам Станишев - да ви *** *** ...
отговор Сигнализирай
226
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Свършил е, свършил е - ти не четеш ли вестниците. Ама като се разходиш по улиците, действителността не е толкова розова, за да не казвам, че е направо жалка. Къде отиват парите ни от данъци. Аз лично плащам годишен данък на общината 672 лв. Това е почти 1/12 част от годишният ми доход.
отговор Сигнализирай
225
до 240
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
пастрои магистрали!
отговор Сигнализирай
224
мечо
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ааа, помни, помни. Тодор Живков и цялата му свита от бивши овчари, пъдари, крадливи партизани... Цели 35 години ни управляваха и тогава недоволните не пишеха във форуми, а ги изпращаха в трудово възпитателен лагер - Белене.
отговор Сигнализирай
223
До 224
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Моля те кажи ми какво свърши Боко ? Опс сетих се изхарчи резерва ! Изчезнаха парите на здравната каса ! Повиши пенсионната възраст ! Вдига косвените данъци ! Приема единствено лобистки закони, който облагодетелстват приятелчетата му !Според Форбс любовницата му е втора по богатство във България ? Говори за светлото бъдеще при което ще пътуваме по магистрали до морето а същевремено пътищата ни приличат на ЛУНЕН ПЕЙЗАЖ !!!!!
отговор Сигнализирай
222
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Няма по-*** народ от българския, който постоянно го доказва на всеки 4 години.
отговор Сигнализирай
221
Някой си там...
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Аз не виждам нищо да е свършил, навсякъде *** и дупки, безработица и мизерия, а Бойко знае само да се оплаква като малко дете и да дава обещания които не изпълнява... Бойко НЕ върши нищо!
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
В. "Гласове": Срам ли ви е от факта, че Бойко Борисов е министър-председател на България?Да. 78.27 % (479)Не. 6.54 % (40)Той е добър премиер. 4.58 % (28)Не е по-различен от своите предшественици. 5.56 % (34)А някой да се е срамувал от Тодор Живков? 5.07 % (31)
отговор Сигнализирай
219
...
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
TAKA CHE STIGA S GLUPOSTITE, SAMO BORISOV E ISTINSKATA PERSPEKTIVA NA BG, AZ IZCHEZVAM ZA IZVESTNO VREME. MISLQ CHE NQMA DA VI TRQBVAM.ZABRAVETE VSICHKI PARTII, I NE ZABRAVQITE CHE TE SA IZKLUCHITELNO NEKOMPETENTNI, MOSHENNIZI, GRABITELI NA NARODA.TAKA CHE BALGARI SAMO GERB I ATAKA. TOVA E POLOGENIETO.VSICHKI OSTANALI, MOGE DA SI IZTRIEME OBUVKITE, NE STAVAT ZA DRUGO.POGELAVAM VI PRIQTNI PRAZNIZI I MNOGO SHTASTIE, AKO IMA PRIRODNI BEDSTVIQ....TOVA ZNACHI CHE GIVOTA NA B.B E V OPASNOST.DO SRO
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Имам чувството, че продължавам да живея в Тодор Живковото време с тази разлика, че нямам работа и пари и цените на стоките са по-високи.
отговор Сигнализирай
Новини