BGONAIR Live

Внимание: Мръсните климатици разболяват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Недавай идей на тъпите оправляващи.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
БЕДНИЯ БЪЛГАРСКИ НАРОД СВИКНА САМО ДА ГО ПРЕДУПРЕЖДАВАТ И АКЪЛ ДА МУ ДАВАТ.И ОТ ПОМОЩИ , ПАРИ ,ХРАНА И ЛЕКАРСТВА ДА ГО ЛИШАВАТ.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
какви тръби да се мияттия дето се прави дом.ракия
отговор Сигнализирай
28
ТЕЦ
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
Ама разбира се! В блока на тъщата разни специалисти решиха да се отказват от парното и заради болшинството спряха парното на целия блок и така посрещнаха първите студове! Щели да се стоплят с духалки и климатици обаче не е същото освен ако не сложиш уред във всяко помещение, което е мекоказано икономически неизгодно! И в следствие на този опит сега пак са с парно! :)))) А аз съм в къща с локално парно и си го клада както си искам, стига да има дръвца и въглища в бараката :))))
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
какви тръби да се мият, тези по които минава фреона ли ?
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
25
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
Внимание: Мръсните климатици разболяват.Експертите напомнят .А ГЛАДЕН,БОС,БЕЗ ХРАНА И ТОПЛИНА,БЕЗ ПАРИ И ПАР4Е ХЛЯБ,СЕ ПОДМЛАДЯВА.НЕЩО ДРУГО НЯМА ЛИ ДА НИ ПРЕДУПРЕДЯТ,ИЛИ МОЖЕ БИ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ НЯКОИ ДАНЪК ЗА ЛУКС-ТОПЛИНА НАРЕ4ЕН "ДАНЪК КЛИМАТИК"
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
А,тези които нямат парно?
отговор Сигнализирай
23
бай Цеко
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 24.ТЕЦ;Току що това щях да пиша,напълно съм съгласен с теб.
отговор Сигнализирай
22
ТЕЦ
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
За една сграда няма нищо по добро от централното водно (парно) отопление! Когато работят всички радиатори дори и на слабо, се получва добро и равномерно отопляне на всички помещения, дори и на стълбищата! Честото проветряване през зимата предпазва от повишаване на влжноста в помещенията и образуване на конденз и мухъл. Херметизираната дограма в случая не помага, а само влошава ситуацията!
отговор Сигнализирай
Новини