BGONAIR Live

Остават само три дни за подмяна на лични карти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
ИСТИНАТА
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
днес. БГ е аболютно НЕ компетентен да поднася новини от НАЦИОНАЛНО значение(ако става въпрос за *** турция е друго)
отговор Сигнализирай
73
МИТКО КУПИТКО
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Днес като си подавах заявление за ЛК полицайката ми вика да съм задраскал с Х-че верните неща за мен там-и аз съответно сложих Х-че до тях а тя ми се развика че трябвало върху самата дума и аз и викам нормална ли е да ме кара- така излича че не отбелязвам а задрасквам вярното,или е искала грешното и и казах да се изразява по-точно а тя ми се развика как можело от целия град само аз да не я разбера.После пак ми каза ВЪРХУ думата.А аз я питах ами ако задраскам думата как ще разчетат кво е пишело
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Остават 2 дни, не лъжете!
отговор Сигнализирай
71
sheherezada
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
вчера пред 1РПУ имаше огромна опашка.в 9 сутринта ми дадоха номер 190.кого лъжат че нямало опашки.не стига че трябва да си вадя документи в районно което дори не ми е в района където живея,а ми и да им вися по опашките,че и пари да им давам.не само че ще сменя района,ще сменя държавата.....
отговор Сигнализирай
70
banker
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Това, което е написано в статията е пълна глупост, и точно заради такива статии в момента пред РПУ-тата е ужас. Даже и да изтича картата на 10.01.2011 имаш 1 месец, в който да си пуснеш документи за нова. А на тези, на които им е изтекла в периода от 01.06.2010 до 31.12.2010 броят 6 месеца /без значение дали е през 2011 г./ и това им е крайният срок. Това е то.
отговор Сигнализирай
69
Dimiter
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
hey pich,az ne te pitam ti kakvi emocii imash po moeto grajdansko sustoyanie, a dali triabva da si izkarvam lichna karta, koaito taka i taka niama da mi triabva.Ili neshto mai mi zavijdash a??taka li e ?:)))
отговор Сигнализирай
68
Гражданка
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Явно информацията на БНТ е много, ама много далеч от истината - в Пловдив, в паспортна служба на ЖР Тракия за да минеш отива цял един ден. А работното време - в 17.00 службата просто затвори !
отговор Сигнализирай
67
Здражко
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
..5 часа при -5 градуса пред 6 РПУ...НЯМА ОПАШКИ..ЗАЩО НИ ЗАБЛУЖДАВАТ ?една камера за снимки от три работеше..?
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Статията е абсолютна лъжа. В Бургас има списък с около 300 чакащи - 2-ро Районно. Картите са удължени със 6 месеца тоест ако сега ви изтича имате автоматично нови 6 месеца! Наздраве! Съжалявам само, че днеа се разходих, но то пък си е полезно!!! :)
отговор Сигнализирай
65
спец
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
абе свиркай си и да не ти пука
отговор Сигнализирай
Новини