BGONAIR Live

Начална учителка заработвала и като жрица в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
да бе
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
А после е виновен ....Пернишкият невролог?
отговор Сигнализирай
101
ха-ха
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
94, никой тук не осъжда 2-та професия на женицата, т.е проституцията! Съчетанието начална учителка и *** е смущаващо! Поне да стане с*кс учителка! Тази жена обича парите и е*нето, а 7-10т годишните не се съвместяват с този повик на подсъзнанието й!
отговор Сигнализирай
100
нали
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Първо се минава през директора за разрешение ,а кой ли е директора ,а може да е и директорка ?Какво ли още не се е случило в БГ ????
отговор Сигнализирай
99
VASILIS QNIS GERMAN
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
UCHITELKITE SA MNOGO POSCHTELIVI....
отговор Сигнализирай
98
Киро
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
В тази държава е пълно с неудачници, които "драпат" да постигнат охолен живот по един или друг неморален начин!
отговор Сигнализирай
97
haha
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Az pak imam tochni danni kolko sa prostitutkite obshto. Tochno tolkova kolkoto jeni ima na toia sviat.
отговор Сигнализирай
96
gogo
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 13
Спрете се е хора,ЕВАЛА за жената че работи на 2 мести в тая *** държава
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 17
*** може да стане насила само от глад. Но в случая жената нито е гладна, нито безработна - просто си има крив ген. По-скоро е станала учителка по случайност.
отговор Сигнализирай
94
дааа,
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
но на някои жени им идва отвътре такива похождения ,едни за кеф ,други за пари ,......индивидуалност!
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
не знам,защо не ми пуснахте коментара. нито ви е окрала,нито ви е обрала апартамента,нито ви е била с бухалка,нито е изнасилила някого. със заплатата си -платила си парно ток и вода,и не останали за ядене....е,и ?...не го прави пред децата ви. с какво точно ви притеснява?
отговор Сигнализирай
Новини