IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

С какво ГЕРБ губи изборите през 2013 г.?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

221
Два-три месеца?
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Още колко му остава на пожарникаря като мин.председател? Два-три месеца?
отговор Сигнализирай
220
Критична ситуация
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Положението в страната е по-критично от 1956-таТолкова масово политическо зомбиране
отговор Сигнализирай
219
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Партийните ни лидери са чувстван безнаказани и богопомазани, защото има много фанатизирани партийни членове, които ги боготворят. Прекалено много дребни душички, които искат да се облажат от баницата. Какъвто народа, такива и управниците му. За да изгоним мошениците от властта, първо трябва да избесим всичките им корумпирани поддръжници.
отговор Сигнализирай
218
убавата Цецка
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Най-червените болшевики са тези от тиквения герб! Пожарникарят е член на БКП и е бил генсек на СИК, Цецо Пудела е член на БКП и е работил в 7-мо Управление на ДС, убавата Цецка е член на БКП, даже е била член на окръжен и на квадратен комитет, Плевелът е бил член на БКП. Доколкото ми е известно, нито Станишев, нито С2 (Симеон втори), нито Доган са били членове на БКП!
отговор Сигнализирай
217
:(
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
Леле ако *** вземат властта ужас! Трябва наистина да се махна от тая мафиотска държава!
отговор Сигнализирай
216
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Не ме интересува кой ще спечели, нито кой ще загуби, защото казвам чао на БГ, *** смотани.
отговор Сигнализирай
215
dada
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Време е да разкараме Диктатора !
отговор Сигнализирай
214
Пешо до 273
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Василев, ти си един параноиден тип. Този е един от малкото свестни коментари във форума, а на тебе ти се привижда руско посолство. Горкия, жал ми е за теб!
отговор Сигнализирай
213
той е комунист
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Който е за "герб", той е комунист!
отговор Сигнализирай
212
Ф.С.В
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Когато на един човек внушиш че той е роден за чистач .става само за чистач и ще си остане чистач с 300 лв заплата -той почва да приема нещата за нормални--ето това е капитализма -когато човек навлезе в по зряла възраст -разбира че всичко е предначертано -ще кажете -ами да се образова-Да ама такива като дъщерята на Борисов заемат работните места в ресора на Дянков -защото в САЩ на некъдърници не плащат-всичко в Бг е връзки
отговор Сигнализирай
Новини