IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Миньорите на протест след спирането на мощности в 3 ТЕЦ-а


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
az
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
народът ги уволни! какво още правят, какво затварят, какви решения взимат и ЗАЩО?
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Всичко това ми намирисва на умишлено подготвен сценарий. Слушам по телевизиите,чета новините ,и се оказва ,че всички до един си противоречат по въпроса за спиране на мощности,консумация и всичко останало.Според това, явно мощностите през лятото трябва да излизат във ваканция,като нашите скъпи управляващи.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
грабвайте копочите.ще търси кимюр под НС.
отговор Сигнализирай
38
bolka
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Пак не се казва цялата истина.Промишлената консумация няма рязък спад пред последните месеци.Битовата консумация не е намаляла рязко, защото все още сме в отоплителен сезон. Да не говоря за високите сметки за ел. енергия.Ако сега сме ударили дъното на ниското потребление, то тогава какво ще стане през май и юни, когато ще отпадне отоплението на ток?Ако сега има проблем с ниско потребление, защо тогава се борят за енергийна ефективност, която още ще го намали още повече?Какво става всъщност?
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Спряхя 4 те блока на Козлудуй, спряха Белене, щи спрат и другиге евтини. Ел.централи с цел скъпа ел. енергия=скъпа и неконкурентна бг продукция. Тогава не само полски яйца и турски домати ще ядем, а и водата ще внасяме от франция, като по евтина. Окупираха и заробиха бг без война, заради няколко хиляди продажни политици и чиновници.
отговор Сигнализирай
36
Боклуци
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Пак активни мероприятия. Стига с това "разделяй и владей", другари ДС кадри! Омръзна ни от ченгеджийски номера.
отговор Сигнализирай
35
Зуй
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Та другарят Дмитриевич колко работни места щял да открие с АЕЦ "Белене"?
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Га ядяха кюфтаци не ривахте, сега оглушихте орталъка. Колко хора си загубиха работата.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Вчера бакшиши днес миньори.То напоследък стана модерно куцо и сакато да протестира.Трябва ли да съм виновен,че мятам крачоли вместо да се кача на такси и не си пускам печката защото времето е топло.
отговор Сигнализирай
32
НЕК фалира
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Обясненията на Електроенергийния системен оператор за намаления износ на ток не са състоятелни. Тази седмица ще изнеса данни, които ще предизвикат скандал. Хората не знаят, че в момента върху сметките им за електричество са заложени над 13 млрд. лв.", каза Стефан Гамизов за Нова телевизия."Оказва се, че ако НЕК фалира, много скоро ще се наложи държавата ни да тегли кредит, за да покрие тези пари. Много хора през годините са крали, за да прехвърлят сметката накрая на българските граждани. Тези наглеци знаят, че енергетиката не може да фалира, може да бъде одържавена. Затова нагло са крали п
отговор Сигнализирай
Новини