IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Настроенията у нас: Одобрение за Борисов, страх от ядрен конфликт?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

126
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
И да ни страхуват, и да не ни страхуват - война, световна ще има. В близко бъдеще. Бюджетите за въоръжаване се увеличават. Икономическата и политическата действителност е много близка до онази действителност, предшестваща Първата и Втората световна война... Една шепа, ще унищожи света, за да запази господството си. А ние, стоим и гледаме като *** в скотобойна - да ни дойде редът.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Ако боцето се справя добре - да ходи да хване двамата избягали пандизчии.Или май интервюираните си живеят в техния розов свят?
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
Нали Винету финансира, Галъп интернешънъл.Вие какво очаквате.-----------Галъп Интернешънъл е собственост на вашият червен социолог Андрей Райчев.
отговор Сигнализирай
123
Пешо
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Онзи деликатес военния ни министър дали се научи да прави коремното?
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 28
Колкото и да ме дразни разБойко напълно осъзнавам че няма много голям избор във външната политика и въпреки това все още успява да балансира!
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
При соца като бяхме с Русия само москвичи и лади а днес при демокрацията и ЕС българина върти западна кола и на празниците прави тапи по магистралите за чужбина.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Членката на ЕС и НАТО България е малка, но затова пък 100% от теритирията не става за живеене.
отговор Сигнализирай
119
Гацо Бацов
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Чичковитечервенотиквеничковчета обиждат на русофили забравят че цар Тиква зае позицията на Москва и не ще да гони Руски дипломати!
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
Крим е руски. Въпросът е затворен.
отговор Сигнализирай
117
a
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До БГТи имаш далеч по-сериозни проблеми за решаване, от световната гео политика, от която очевидно не разбираш нищо!
отговор Сигнализирай
Новини