IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ананиев нареди: Всички с маски на обществени места


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

311
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Къде има маски? Ако може, като тези на депутатите и кметицата на София с n95 филтър?Кажете не и ще си купим ако ни е по силите и възможностите на заплатите ни.
отговор Сигнализирай
310
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
До 316За съжаление, най - вероятно ще бъдат платени. Който не може - запориране на имуществото. В България нямаме съд, или по тпчно имаме но и той се оправлява от гербарската хунта.
отговор Сигнализирай
309
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Поредната гну сна герберска калинка със *** си неграмотни "заповеди". Пожелавам на всички милизионери да се гътнат
отговор Сигнализирай
308
Ужас
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Троловете на ГЕРБ са налазили и цъкат минуси.
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
А с катъри поне може ли? Щото имам два катъра, ама баш маска нямам - по-едра е от катъра и яде повече, прави мазало след себе си. Ако е задължително ще трябва да я прекарвам чак от Пазарджик. После и чувал за тропките на маската трябва да нося.
отговор Сигнализирай
306
Мутафчийски
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Затягаме мерките. И ще спазвате всичко, защото следващите стъпки включват електрошок, бой с бухалки, лицеви опори.
отговор Сигнализирай
305
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Чак сега започна да ми става ясно защо в Америка драстично се увеличиха продажбите на оръжие.
отговор Сигнализирай
304
Лош Израелец до 300
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Човече, ти шегуваш ли се?Та границите доскоро ти бяха отворени, а лекарите и полицаите Ви се заразяват от липса на адекватни защитни мерки!Смесвате нормални болници с инфекциозни отделения, заразявате здрави хора и мед. персонал, и полицаи със заразени.За продадените апаратури медикаменти от държавен резерв, който го е направил в нормалните държави носи наказателна отговорност.За горенето на *** и тровене на нацията също - имунна с-.Какво ти е направил БГ народът, че толкова го мразиш
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Това което става е най огромного глобално обиране на народите в историята на вселената някога правено. Кажете добро утро на комунизма и на перверзията... а тя е:1. Разходка в парка - глоба 5000лв за български гражданин --- нелегален бежанец МУДЖАХАДИН незаконно преминаване на границата = безплатна храна и покрив2. Нелегални КППта пред областни градове ---- без граници за наплива бежанци от афганистан и други държави.3. Съботаж на капитализма --- следва обявяването му за зъл = комунизъм
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Грипният вирус до месец ще мине и замине но "вирус Банкя" докато не ви фитне няма да си иде.
отговор Сигнализирай
Новини