IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Показват бойна техника, охраняваща българското небе


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
do 7
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
И какво купихме вместо грипените? Едно НИЩО! Грипените са шведски, последна дума на модата, доколкото помня офертата вървеше с безплатна модернизация на вече доставените самолети докато се доставят напълно всичките 12.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
С 300 ПВО ракетите са добри. Интересно ми е дали тях ще покажат?
отговор Сигнализирай
7
рон жеръми
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Пак добре че е работен ден, по-малко хора ще ги видят и съответно по-малко ще умрат от... смях.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Още помним как Радев (бивш летец?) ни убеждаваше да купим Гипен ***. Абе по възможност искаше да си караме мигчетата още 40 години.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Не от най-модерните, но през соца имаше стройна и много добре функционираща система от ПВО, като една от базите у нас бе подарък от Брежнев послучай кръгла годишнина на Т. Живков. Като специалист в тази област, обаче ме е боляло сърцето как една от най-модерните за времето си техника бе дислоцирана в село Бояново и направо съсипана от ceляндyrcките старшинки там.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е може ли да ги показват през работен ден, кой ще ги види след като хората са на работа!
отговор Сигнализирай
3
само дето
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
техническите дивизиони отдавна ги баталясаха.Сега останаха най-много една четвърт от огневите.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
С други думи за 30 години демокрация не сме мръднали от онова време. Въоръжението ни което тогава беше на ниво сега е безнадеждно остаряло .
отговор Сигнализирай
1
ИСТИНАТА
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
РЕТРО ПВО ВАЖНОТО Е МУТРИТЕ ДА КАРАТ КОЛИ ЗА ПО 200 БОНА ГЕПЕНИ ЧРЕЗ КОРУПЦИЯ.НЕ МОЖЕ ДА СЕ УСЕТЯТ ЧЕ ТАКА ОЩЕТЯВАТ НАРОДА СИ И БЪЛГАРИЯ.
отговор Сигнализирай
Новини