IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Две партии ще отпаднат от бъдещия парламент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
Алфредо
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Може да се хвана на бас с този неук медиум проф. Константинов /отличен математик, но слуга на ГЕРБ!/, че Величие ще има двойно повече депутати в следващия парламент за сметка на Възраждане, ИТН и БСП!
отговор Сигнализирай
73
Ивелин михайлов тъпа
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: свободомислещ идоотЩе отнесе Величие д.р.ъ.ж.ки. Отива на бунището на историята
отговор Сигнализирай
72
Стани юнак балкански
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ана то и бъдещ парламент ли щяло да има? Дали пък да не караме вече без парламент, че то се видя колко години само парлама правят и разбира се здраво папат. А ние ги хрантутим, за чий х.. и аз се чудя. То поне да папаха само, ама и кръвта ни изпиха. Взеха и да се вземат на сериозно и да казват, че народа бил без мозък и не можел да взема решения.. Бе вярно е без мозък, щом още не е взел сопата и не ги е пратил където им е мястото.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 1 Не харесвам 4
Величие, меч, и исраха се пречат на България да се развива. Те трябва да изчезнат.
отговор Сигнализирай
70
ЛЕКАР
преди 10 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
КОНСТАНТНИЯ СМЕНИ СИ НАКОЛЕНКАТА,ЧЕ ИМА ДУПКА!!!...
отговор Сигнализирай
69
свободомислещ идоот
преди 11 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Пишещия анализа е платен лъжец на ДуПиСе ново начало! *** ще видят величие как ще ги отнесе ако са честни изборите! Народе! Само Величие е патията която се бори със мафията! Само Величие!
отговор Сигнализирай
68
Синчец
преди 19 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Този е толкова анализатор ,колкото Пеевски е размагнитен,ама яко си бъркат по дупките и им е кеф,долни п.......
отговор Сигнализирай
67
Аз съм
преди 19 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Няма да има и БСП обединена левица след приемане на еврото.
отговор Сигнализирай
66
защото
преди 20 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ами защо да си търкаме подметките да ходим да гласуваме , след като всичко е подредено и натъкмено ?
отговор Сигнализирай
65
Така
преди 20 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
И са кво става с тайната на вота маайна. Май всичко го пращат да върви на маайната си. Тия пишман прогнози и платени селски оплаквачки още не знаят колко ще върви купен глас. Почва наддаване от 50евро нагоре. Даже и 100евро е малко. И сметкаджиите да се бъркат за повече пари за купуване а тъпите сметки ще се решават от избирателите.
отговор Сигнализирай
Новини