IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

437
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
вБГ е такъв стандарта -НИСЪК , всички вземат малко пари .какво ново?лекарите да сменят страната ако искат много по високи заплати.всички които ги защитавате -нека вивземат по 20% от заплатата за здравна вноска и така ще имат лекарите 3 пъти п оголеми запалти:) тогава ще сте доволни
отговор Сигнализирай
436
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
''добре свършена работа'' ,Соня колко от бг лекарите добре си вършат работата обаче? аиде сега д ане кажете -всички?1;)не е добър пример сериала но ''Спешно отделение'' показва че и в САЩ/великите САЩ:)/ в държавните болници няма пари.има бедни и богати ,богатите се лекуват в частни болници,бедните трябва да ги лекуват в държавни болници.въпроса е кой ще плаща за бедните?лекарите като са положили Хипократова клетва -не искат да ги лекуват без пари явно и затова здравната система се натоварва
отговор Сигнализирай
435
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
1,7 млн души. ...те това да не са *** ?щото само те са освободени от данъци
отговор Сигнализирай
434
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
в UK мин заплащане е 5.52 лири на час-смятай /поне14-15 лв на час/130лв на ден -МИНИМАЛНО ,дори ида метеш улиците:)тогава не ми говори за заплатите там ок??:)лекарите не са господ че да вземат 100 пъти пове4е от средната заплата.тези с 60000лв -са малко да.ама могат да отидат в чужбина /както казват/ и да работят за 600000 евро ако щат.въпроса е че в бг здравеопазването няма толкова пари ,че да им дават такива заплати
отговор Сигнализирай
433
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тя не ще обаче:)
отговор Сигнализирай
432
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
никой не плаща данъци,всеки краде-няма и как да има за всичко това.според теб бюджета извънземните ли го пълнят?
отговор Сигнализирай
431
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
живял си на кредит-сега си плащащ за живота ''хубав'' тогава ,а и за кражбите на червено-турската коалиция''
отговор Сигнализирай
430
АЗ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ЕИ ФЕЛШЕРА И НА БОП ДА СИ ГЛЕДАШ ВСЕ ТАЯ
отговор Сигнализирай
429
недоволен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 17
Какво означава ".....има лекари с по-голяма заплата от мен и целия МС ...." ? А бе господине, ти да не си еталон за югоизточна Европа, да не би да си някаква мярка, че да сравняваш заплатите на докторите със себе си и с некадърниците около теб. То бива нахалство,нахалство, но това минава всякакви граници. Една година сте на власт а резултат никакъв, даже и в борбата с престъпността, за която се хвалехте без мярка. Какво ли се занимавам с вас, по-добре да си гледам някое филмче. Чао.
отговор Сигнализирай
428
za 439
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ne samo 90 % , a 99.95% kakto pri Tudor Praveshki 1-vi ....i za nashe shtastie ednistven
отговор Сигнализирай
Новини