IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кремъл: Русия няма да жертва своите национални интереси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
"Орешник"
преди 4 дни
Харесвам 6 Не харесвам 4
Как искам да се поразходя малко на запад...
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 7
Кратко, прoстf и ясно казано. Въобще, странна е тази тактика на западните ръководители - ръгат здраво оръжия и пари на Украйнаи същевременно крещят до бога, че Русия трябвало "незабавно и безусловно" да се съгласи на временно примирие. Само че на руснаците тези крясъци отдавна не им правят впечатление. Западните държави са участници в конфликта, при това откъм губещата страна. Хубаво ще бъде ръководителите им да съобразяват поведението си с тази истина.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 8
Справедлив мир със сила ще наложи Русия. Всичко друго е пикаене срещу силен вятър.
отговор Сигнализирай
28
Бай дрън
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 13
Путин трябва и още нещо да му се напомня постоянно и на пияния Медведев и наркоманка та Захариева че ако не бяха са и Англия които отвориха втори фронт и помощта която сащ даваше на другаря им Сталин сега нямаше да честват ден победа
отговор Сигнализирай
27
Антон
преди 4 дни
Харесвам 12 Не харесвам 5
До: анонименПроблемът е "че бедните, пияни русофили" са много. А вие, поддръжниците на Украйна сте не просто малцинство, а единици. Погледнете се само. При това сте неграмотни, не знаете правописа на майчиния си език. Това ви прави много жалки.
отговор Сигнализирай
26
"Орешник"
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 3
В предстартова треска съм..
отговор Сигнализирай
25
Ада на чебурашките
преди 4 дни
Харесвам 2 Не харесвам 6
До: анонимен 22. То и в комиксите Батман може всичко.
отговор Сигнализирай
24
Камата
преди 4 дни
Харесвам 12 Не харесвам 5
Европа няма пари. Дадоха ги на зеления наркоман и разделиха, каквото можаха. Сега теглят заем за да крадат още. Всеки месец ЕС превежда пари на зеления за заплати на администрацията му и войниците му. Който не вярва - да се разрови в чуждите медии и да прочете. Върхът на зеления наглец е, че иска % от БВП на всяка държава в ЕС. Полша вече му отказа.
отговор Сигнализирай
23
Абе,
преди 4 дни
Харесвам 10 Не харесвам 6
Каквото каже Путин, това ще стане
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 0
Е па като ще се тепаме да се тепаме.
отговор Сигнализирай
Новини