IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нинова след вота: Няма да подаваме оставка и няма да преговаряме с ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Надали някой се интересува от 5-та по ред партия в Народното събрание.
отговор Сигнализирай
32
баба мара
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
това е такава наглост че нямам думи как може хората които членуват в подобнипартии да мълчат и не реагират нямала да подава оставка защо никои не пита каквообщо има с бсп кои я внедри в групата
отговор Сигнализирай
31
ПЕНСИОНЕР
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Корнелия не разбра,че времената са други и не може да разчита на пенсионерите от онова време,защото те много малко останаха.Така и не се обърна към младите хора,не направи една силна социалдемократическа партия с ясни цели и задачи.Затова БСП в този вид ще изтече в канала.Който не се променя и не е в крак с времето си заминава.И така трябва да бъде.За съжаление не отидоха масово до урните хората в активна възраст да гласуват независимо за кого.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Да , ама само ти , а другите лидери от БСП , шЪ преговарят . Абе вие сте една партия продажна , та продажна , слуги , ту на ДПС , ту на герб !За 20г. , слугинащ на ДПС , то БСП има стащ да слугува и на герб , нали ФЪФ политикатЪ няма морал и правила !
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
А с кого ще преговарят, с Възраждане? Да, само с Възраждане, нали си получават рубли те от едно и също място. Този път се надявам ПП да не преговарят с БСП.
отговор Сигнализирай
28
КАК ББ НЯМА ДА Е №1
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Е, ТЕ ТОВА АКО НЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ПОДКРЕПА ЗА ГЕРБ ОТ БСП, КАКВО ДРУГО?
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Кака, ще надминеш кралицата. Никаква оставка
отговор Сигнализирай
26
Offf
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Тази властолюбива кака и с 5% да е в парламента пак няма да се откаже от тоз кокал... Нищо не остана от тази партия.
отговор Сигнализирай
25
Зозо
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Хахахахааааа, айде Корнииии, този път 230000 гласа, на другите избори 115000 гласа, нали? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) You can do it :)))))))))))))
отговор Сигнализирай
24
Мнение
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
Корнелия Нинова е боец, за разлика от селския хитрец Борисов.
отговор Сигнализирай
Новини