BGONAIR Live

ГДБОП разби модерна наркооранжерия на територията на ТЕЦ-София ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
голям смях
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да проверят и другите тецове. Може по този начин топлофикация да заработва, за да изплаща 2-та милиарда дълг към държавата и Булгаргаз.
отговор Сигнализирай
10
така де
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
и после що сметките за парното са високи
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сега разбрах защо парното е толкова скъпо в София.....Спонсорираме нелегалните оранжерии....
отговор Сигнализирай
8
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Хайде бе!Чак сега ли разбрахте????
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Браво! Това е пътя топлофикация да излезе на печалба.
отговор Сигнализирай
6
ЛОл
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Този "Удар" няма да ни спаси от теглене на заеми, за да се изплащат пенсии. По-скоро легализирането й и прибиране на данъци от държавата ще плаща пенсиите и заплатите на чиновниците.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
яя, Топлофикацията какъв страничен бизнес е захванала, сигурно някои шефове там доста печелят, защото няма как да не знаят какво става в тия помещения под наем.
отговор Сигнализирай
4
Инспектор Дю-Дю
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Явно са навлезнали в чужда територия.Знае се че от Албания вкарват най-много,но там има един регламент,пазарът в БГ да е ,,гладен". Иначе ... няма да има ,,под масата".В БГ който се хване да гледа трева,веднага го гепват,а количеството което задоволява пазаря,никогаш не го хващат. Интересен ГД(БОБ-са яли).
отговор Сигнализирай
3
Кольо текезесаря
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
На мен тия растения на домати ми приличат.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Евалата, ей това е когенерация!!!
отговор Сигнализирай
Новини