BGONAIR Live

Вие платихте ли си "глобата" от КАТ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
след като вече неможеш да си платиш в брой каквато и да е такса, глоба или данък, се стига и до подобни ситуации и все повече подобни случаи ще имаме
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: анонимен 5, агресивен? Не, реалист :) Работя в банка :) Наясно съм в регулациите. Имате право да те тAпи(буквата е ъ) и никой не е длъжен да ви пази :) Има механизми. Но вие сте вселенски изпростяли и няма как коя да е организация да ви пази от ниското ви ниво ;) Можеш да прочетеш още един път какво ти е написнао в общите условия на договора ти с банката. Можеш да се запознаеш и с двустъпковите защити. Ти като си кух като празен gьон няма как да ти се помогне. Оставя ме ви да се давите.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен 4 Агресивен си, но не си юридически образован. Потърси Закон за платежните услуги и платежните системи (ЗПУПС) (особено чл. 79) урежда отговорността при неразрешени платежни операции. Също и Закон за киберсигурност регламентира задълженията на банките за сигурност.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен 2, т.е. някой друг е винове, че ти со ръб? Няма начин. После ще врещите срещу банките. Щом си *** сам си си виновен. И си плащаш!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Трябва да си тоъален дeбuл за да си вкарваш картата тук там. О, забравих. То те са 80% в тази държава
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Крайно време е банките да поемат своите задължения! Тяхно задължение е да внимават за съмнителни транзакции. Неизвестен сайт иска пари; не е ясно кой е търговецът: не е ясно как може да стане chargeback... Нормална банка не би следвало да преведе парите без предупреждения, въпроси....
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Аз по принцип не ги плащам. Имат 2 години давност.
отговор Сигнализирай
Новини