BGONAIR Live

Вие платихте ли си "глобата" от КАТ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
най-натокана
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво е това глоба?
отговор Сигнализирай
16
Машала
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ушеви милиционери не плащат данъци и осигуровки!
отговор Сигнализирай
15
Хана Монтана
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Педесет хиляди милиционери са твърде много.Твърде много са и обезщетения при пенсиониране на куките.....Време са ограничаване бюджетния дефицит.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
ОТ ЛЮБОПИТСТВО ЩРАКАМ ДЕ ГИ ВИДЯ КАКВО ИСКАТ И НА ЛИНКА ИСКАЩ НОМЕР НА СМЕТКАТА ПОЛУЧАВАТ "ХХУУЙЙ В ГГЪЪЗЗЪЪ ТИ", А ЗА ПАРОЛА "ЦУНКАЙ ГО ЩАСТЛИВО"...
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Иначе от ОЛХ май-редовно ми пишат разни супер навити купувачи искащи да купят диванчето на баба ми и дори уредили транспорт през еконт за тяхна сметка, като плащат веднага. Цъкаш на линка и гледаш снимката на дивантчето на баба ми, сумата от обявата ми, имената на купувача и прочие, а от теб се иска само да въведеш номера на картата си, валидността и СВВ кода за да ти преведат парите. Голям смях. Фалшивия сайт се хостваше в амазон!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Жената най-редовно получава фишинг за банкирането на ДСК. Един ден поразгледах - цъкаш на сайтчето наподобяващо това на банката и се започва - юзър/парола, карта номер, пин код, цсв код, валидност, имена, ЕГН (дори имаше проверка за валидността по контролната цифра). Не знам кой би се вързал на всичко това.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Току що го получих по iMessage, от телефон започващ с +2 (не гледах особено, директно го блокирах). Имал съм глоба и да съм я платил незабавно (в седем дневен срок?) за да не ми се начисляват лихви и даден линк лъм очевидно филинг сайт.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
то не стига че тая държава е рекетьор на обикновените граждани без нищо насреща, ами и фалшиви да плащаме
отговор Сигнализирай
9
лични данни
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
банкови карти, кодове и подобни трябва да си *** да ги дадеш на някой в нета ако ще да се представя за милиционерския министър. А банките също трябва да спират съмнителни трансакции, ама наште банки не ги иве за клиентите им
отговор Сигнализирай
8
7
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
ами да му мислят тез де не могат да мислят
отговор Сигнализирай
Новини