IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

66 нови случая на коронавирус, жена на 71 г. е починала в "Пирогов"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

111
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Стига стоя Макгъров! Той лекува деца. За децата това може и да е така, но минеш ли 20 вече е друга картина. Това с груповия имунитет е супер ако има ваксина и лекарство. Тогава задължително се прави групов имунитет, като при шарките. Задължително е малките да го изкарат, а големите ваксина. За К-19 обаче дори не се знае какви са страничните ефекти! Какво всъщност е поразил след изкарването и още не е дало фира! Не може да си играеш на проба-грешка с цял народ.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Гривна След първо- направо в кауша
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Какви областни градове? Малките селца заразяват областния град.
отговор Сигнализирай
108
Гривна
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Няма да е лошо и един синджир да закачат към гривната след първо нарушение на карантината.
отговор Сигнализирай
107
Абе...
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До АнонименНие не сме затворници бе, че да ни слагат гривни! Който тръгне да ми слага такава гривна, ще му я навра там, де слънце не огрява!
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До *** с фурмите... Нито имаме толкова тестове нито ще помогнат.... Лабораториите правят по 100 тина теста на ден. Повече от 20 лаборатории не са но ще ги броим 50. 5000 теста на ден в Бг. Кога ще могат да изследват 2000000 души, и кое гарантира че никой няма да се зарази след тестовете... Никой не е бил спасен от тест а от акъла си... патил си е пак от него или от липсата му.
отговор Сигнализирай
105
Какво става с доцент
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
Мангъров,Къде се скри бе, пиле шарено?
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Четох някъде, че на карантинираните ще се слагат електронни гривни на крака, като на някои под домашен арест. Гривната праща сигнал, ако се отдалечиш. Това трябваше да се направи от началото. И ако мислите, че излиза скъпо- по- евтино ли е да се затвори цялата страна и да фалираме?
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
2020 ще се запомни като годината на коранавируса.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
Спомнете си какво ви каза охулвания безпричинно доц. Мангъров.При заразени 1081 има 50 починали. Означава под 5%.А като се отчетат безсимптомните, които са поне 80% смъртността пада под 1%.
отговор Сигнализирай
Новини