BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
драго
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не е вярна че Гърците ни експлоатират. В българия най-много ни експлоатират като роби.Ако тук беше хубаво - ще ходят ли българи да работят в Гърция?Ние сами отиваме в Гърция, защото тука има работа за 300 лева, а там за 800 евро.
отговор Сигнализирай
51
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
добре де що цъкате минуси?Къде е била столицата на Византия-Константинопол? В днешен Истанбул, столица на днешна Турция....не е ли така?
отговор Сигнализирай
50
ISTORIK
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
47 HICH TE NYAMA,IZLAGASH SE.
отговор Сигнализирай
49
fu.ck.er
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
46и коя от двете пречи на основното е ЕС, а имено свободно джижение на стоки и хора?
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"НАГЛИТЕ " - 183 епизод.Бойко и Цецо да ги почват В Е Д Н А Г А !!!
отговор Сигнализирай
47
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
и още нещо!България е държава на 1320 гогодини.Гърция на има няма 200 годиниНе е правилно древна Елада и велика Византия/където е днешна Турция/ да се сравнява с днешна Гърция, нали ??
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тук дипломацията може да "загрубее". Комфликт може би назрява, но ще има най-вероятно бързо решение. И двете държави са членки на ЕС, все пак. Спете спокойно.
отговор Сигнализирай
45
На дали
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А стига бе,ама ти си обърнал резбата ли бре??? ТАКА КАЖИ БРЕ БАТЬОВОТО!ЕЛА И ЩЕ ТИ ОТВОРИМ ГРАНИЦАТА ТОЛКОВА ШИРОКО ЧЕ ,ЦЯЛ СНОП ГЕРБЕРИ ЩЕ МИНАТ ПРЕЗ НЕЯ!!!!
отговор Сигнализирай
44
Един от Пенчовците
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
За каква солидарност с гърците можем да пговорим. С какво можем да им помогнем. Това е проблем на техното правителство. Шехните протести ни бъркат в джоба. Защо не затварят турската граница, македонската граница или техните фериботи? Правят го тук эащото си траем. Траем си и за гръцките фирми у нас, които експлоатират като роби българите, в нарушение на нашия трудов кодекс. Кройно време е Борисов по-твърдо да ги настъпи.
отговор Сигнализирай
43
българка
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ПОЧЕТИ МАЛКО ИСТОРИЯ!!!!Ще разбереш,надявам се ,защо ни недолюбват!Говори /пиши за себе си и от твое име/......Като чувстваш долен ок....ама аз не съм такава!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини