IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Домашни кучета нахапаха възрастна жена от Дряново


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
Muncho
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
"Бугазлийке" сигурно си руса ? Аи бегаи научи кво е Cirilyc converter.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Значи домашни кучета, а не улични кучета..... Ама се иска акъл, за да се направи разлика .....
отговор Сигнализирай
63
бургазлийка
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
ДО МУНЧОМНОГО СИ ПРАВ ЗА СТРАХА И КУЧЕТАТА, НО НАИСТИНА СИ ***. НЕ Е ЗЛЕ ДА СЕ ВЪРНЕШ В НАЧАЛНИТЕ КЛАСОВЕ И ДА НАУЧИШ ПРАВОПИСА НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК.
отговор Сигнализирай
62
до 41
преди 16 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Една от любимите лъжи на *** от "Четири лапи" - че само домашните кучета хапят, а бездомните - не.
отговор Сигнализирай
61
anonimn
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Е, виждате всички,които мразите кучетата че не бездомните са тези ,които нападат и оглозват хората а домашните обучени да нападат и убиват хора - правете разлика - както и при хората - има интелигентни - е те са малко де - има и не интелигентни
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До 49Глупав си като тефлонов тиган.
отговор Сигнализирай
59
Muncho
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
Аре пырво малко да се осведомите:Кучетата са хишници. Те усештат кога йивотното или човека са слаби и нападат. "Пылна с злоба" - дрын дрын. Ако си по силен от тех ште избягат ... ако си по слаб ште те нападна ... ако се страхуваш сышто. Какво искате от 84 годишна ена ? Ако сым аз на теа пумияри директно им рея главите и як пердах на собствениците за назидание! Polzwam cyrilc cobverter
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Отрова!Щом на държавата не и пука за нахапаните и обезобразените,на нас пък хич за кучетата.Такава простотия хе само в милата родина!
отговор Сигнализирай
57
????
преди 16 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
И какво ако са регистрирани и им е платена таксата - това да не би да ги прави по-малко опасни?!?!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
тръгнали да проверяват дали регистрация и платена и общинската им такса,а защо са били отвързаани и пуснати навън? - затвор за такива УБИЙЦИ
отговор Сигнализирай
Новини