Байерн (Мюнхен) стартира с класическа победа

Байерн (Мюнхен) победи Хамбургер с 3:0 на своя “Олимпиащадион” в първия мач от 18-и кръг на Първа Бундеслига
22 яну 2005 15:47,
ФК Байерн (Мюнхен)

Байерн (Мюнхен) победи Хамбургер с 3:0 на своя Олимпиащадион” в първия мач от 18-и кръг на Първа Бундеслига.

Перуанският нападател на домакините Клаудио Писаро откри резултата в 22-а минута на двубоя, а защитникът на гостите Рене Клингбейл си отбеляза автогол само три минути след почивката.

Крайният резултат оформи Рой Макай в 56-а минута на двубоя, негово осмо попадение за сезона.

Байерн (Мюнхен) е едноличен лидер във временното класиране с 37 точки, а останалите двубои от кръга ще бъдат изиграни по-късно днес.