Имаше ли дузпи за Барса в един от най-великите мачове? Гласувайте!

Oпорочи ли спектакъла съдията Дениз Айтекин в Испания?
9 мар 2017 09:05, Веселин Коларов
36

Барселона направи немислимото срещу ПСЖ и успя да се класира на 1/4-финалите в Шампионска лига, въпреки че беше загубил първия мач в Париж с 0:4.

Реваншът на "Камп Ноу" се превърна в един от най-великите двубои за всички времена и каталунците спечелиха с категоричното 6:1, като 3 от головете паднаха в заключителните 7 минути на сблъсъка.

Според привържениците на ПСЖ, разбира се и на Реал Мадрид, някои съдийски решения помрачиха историческия спектакъл в Испания.

Главният рефер Дениз Айтекин (Германия) даде две дузпи за Барса, които бяха реализирани от Лео Меси (за 3:0) и Неймар (за 5:1) и решенията му определено се отразиха на крайния изход на шеметния сблъсък между двата отбора.

До Анонимен
Каква дузпа за ПСЖ в първия мач ти луд ли си ?
24
1

1

Анонимен преди 1 година
Вече и финала няма смисъл да гледаш или Барса, или Реал ще е шампион!

ШАРАН БГ преди 1 година
Джафкайте се, колкото си искате! Вече няма футбол! Има една страхотна търговия, играят едни главоломни пари..... И в родните отбори играят вече доста чужденци. Значи има пари за закупуването на футболни "гении" и месечните им "скромни" възнаграждения , а за българските младежи - няма!?!? И как ще имаме национален футбол? А за Франция- много добре знаем как победи Бразилия, която пък в предния си мач бе направо възхитителна !!Лъжат ни, както си искат - като на парламентарни избори у нашенско...
20
6

11

От край време е така. На Барселона им трябват Х гола, поне 1 дузпа и ще се играе докато ги вкарат, ако ще и 10 минути над редовното време.
19
6

6

Байрак Мюнхаузен преди 1 година
Абе сладури,
След като "свири" германец, дали ще подпомага тия, дето единствени могат да гътнат Байерн Мюнхен аааа...? Иначе "барцелонци"-ЗАЩИТАТА!!!
Дениз, на турски море.
Акъл море, глава шамандура...
18
3

7

И пак до 19 преди 1 година
И още нещо. Тогава за първи път удълженото време беше 8 или 9 минути след края на редовното. Нещо, което също много ни впечатли, тъй като практиката дотогава беше за не повече от 2-3.
17
1

6

До Анонимен 19

Момко, аз знам добре какво и кога съм гледал. Това, че е било преди 28 години, не пречи добре да си го спомням. Беше през есента за Купата на УЕФА. На два пъти повеждахме за 1:0 и 2:1, като малко преди последния гол на Михтарски, при игра на контра Гибона изтърва на празна врата след като разката цялата белгийска защита. Що благословии отнесе, само той си знае.

Предполагам, че няма да ми повярваш, но в нета има достатъчно подробна статистика, поне нея провери и прочети.
16
6

6

И да се спорим или не такива са били нарежданиятя отгоре ДАИДУЗПА са дотука НЕЩАСТНИЦИ

До 13

Не е мач с Антверпен, а с холандския Рода, когато за последнити 4 минути игра вкараха 3 гола на Левски.
13
3

9

До 16

Не всяко артистично тръшване в палантерията е дузпа, колкото и това да изнася или не на отборите. Ако е безспорно, би трябвало да е дузпа и картон за извършилия го, ако не е, самият артист трябва да бъде декориран задължително. И ако продължи да се прави на интересен, още веднъж и към душовете в съблекалните, да изпусне малко парата.

Големите пари накараха Уефа да направи критериите все по-обтекаеми, а съдиите все повече да заприличат на пословичните 3 маймунки, но в едно.
12
8

24

Съдията безспорно класира Барселона .Другото е тинтири минтири.Две измислени дузпи и огромно продължение при положение ,че нямаше никакво спиране и бавене на играта.Обаче не разбирам защо ПСЖ като знаят ,че защита на Барса е гола вода не си играеха играта както играха само 15 мин второто полувреме-греда ,гол и Барса сгъната ,а стояха пред наказателното си поле
11
23

13

11 преди 1 година
От това по-чисти дузпи здраве му кажи. Ама я питайте колко несвирени дузпи имаше за Барса през първото полувреме? Защото еП еС еЖ-то играха повече време с ръце, отколкото с крака?! А да - тоя сляп, глух и откачен коментатор е за уволнение ...
10
7

15

vlady преди 1 година
Браво на храбрия чернодрешко проявил въображение и интуиция при дузпите.
9
6

23

Театрален критик преди 1 година
Велик мач- велик театър!
Ако това е велик мач спирам да гледам театър (да се чете футбол)!
8
4

14

Ако имаше съдия на място и двата отбора трябваше да доиграят мача в доста редуцирани състави.

В личната ми класация за възможно най-безумно пропиляно преимущество и аванс в края на срещата ПСЖ се нареди достойно до отбора на Левски от края на 80-те.
Визирам онзи мач в Белгия с Антверпен, когато нашите вкараха за 3:1 в 89-та и след това направиха всичко възможно да загубят с 4:3 в добавеното време.
7
2

35

Анонимен Катарец преди 1 година
Както всичко в модерният ни свят, така и футбола се ръководи от пари. Интересно ми е само едно, новата къща на Айтекин има ли гледка към босфора и в гаража има ли място за поне три от новите му автомобила?!
6
8

39

Егати артистите.Че какъв рефер е този след като не може да види как артистично се тръшкат тия в наказателното поле.Пълен цирк и това си е типично за нападателите на Барса само дето съдията него знае.Футболно–заложна мафия???