Ливърпул с впечатляваща победа срещу Дортмунд

"Мърсисайдци" тотално надиграха Борусия и спечелиха с 4:0
10 авг 2014 19:46, Екип на Dnes.bg
1
Снимка: Ройтерс

Ливърпул завърши предсезонната подготовка по впечатляваш начин, разгромявайки с 4:0 Борусия Дортмунд в контрола, играна на "Анфийлд".

Даниел Стъридж откри резултата в 10-та минута след брилянтна асистенция на най-добрия в мача Фелипе Коутиньо.

Малко след това новото попълнение Деян Ловрен вкара втори гол, засичайки с глава центриране от корнер. След почивката Коутиньо увенча добрата си игра с гол, а четвъртото попадение бе дело на Джордън Хендерсън след отлична отборна комбинация.

Тимът на Брендън Роджърс имаше категорично преимущество през по-голямата част от мача и можеше да спечели с дори по-голям резултат. Дортмунд пък явно пестеше сили преди мача за суперкупата на Германия с Байерн Мюнхен.