Мартин Минчев и Иса с по два гола
Обновена: 30 ное 2019 14:28 | 30 ное 2019 14:25, Александър Попов
3
Снимка: Булфото

Черно море разгроми Ботев Враца с 4:1 като домакин на ст. "Тича". Още от първите минути моряците наложиха превес в играта и имаха няколко възможности да открият резултата.

Това стана чак в 29-тата минута. Родриго центрира в наказателното поле, където Исмаил Иса стреля с глава. Вратарят на Ботев Красимир Костов се намеси, но топката стигна до Мартин Минчев и младокът не сбърка.

Само 180 секунди по-късно Минчев отбеляза втория си гол, след като бе изведен от Ндонгала.

Резултат се запази до края на първото полувреме. През втората част дойде времето на Исмаил Иса. Нападателят направи резултата класически в 54-та минута.

В 72-та Петър Атанасов отбеляза за врачани, но само две минути по-късно Иса отбеляза своя осми гол за сезона и възстанови разликата от три гола.