BGONAIR Live

Директорката на "Езиков свят" съди всеки, който петнял името й


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
ганьо
преди 9 години
Харесвам 37 Не харесвам 2
я осъдете за укриване на информация и подпомагане на убиецаайде в пандела
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 72 Не харесвам 1
Ами да осъди първо себе си, щото тя с поведението си е съучастник в убийство. И да не се прави на ощипана, а да прочете закона.Отделно, че е ясно във въпросното "училище" що за ученици учат, така че няма как някой да петни нещо, дето никога не го е имало.Факта, че снимките от камерите са разпратени по училищата и никой не е разпознал съученика си говори много...
отговор Сигнализирай
58
pfu
преди 9 години
Харесвам 35 Не харесвам 11
Добре де, ама при тия две размазани снимки, кой би си сложил главата в торбата и да каже - това е този. Пък мама бизнесмен, тате митничар, после трябва да си търсиш държава за живеене... Така работи кривосъдието в малоумистан, добре са направили, че и да са знаели са си затраяли, като не са сигурни и ги е страх...
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 29 Не харесвам 7
Поредната опорна точка на ГЕРБ:)))) Майката на убиеца НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОМА ТОМОВ ОТ БСП. ПО ЗЛЕ СТЕ ГЕРБАДЖИИ ОТ РЕЖИМА В СЕВЕРНА КОРЕЯ
отговор Сигнализирай
56
до 71
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Имаше информация по СМИ че сигнал към Коледа / в годината на убийството/ за разпознатия престъпник е получен и в наш,та полиция , но не го е разследвала! беше пуллрикувано томно в днес бг.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 23
Майката на убиеца е бизнес дама имаща общ бизнес с Тома ТОМОВ от БСП, така че не се правите на луди. Тая няма да го вкарат в затвора защото мама е от червената номенклатура
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До ВЪПРОСКакъв сигнал е потулила полицията ?
отговор Сигнализирай
53
ВЪПРОС
преди 9 години
Харесвам 37 Не харесвам 1
Всеки тук се възмущава че някаква гнида и учениците и са прикривали убийство. Съгласен съм...Но...забравяте , че и наш,та полиция е прикрила убиеца! Като не е разседвала съзнатело получен сигнал, всъщност е възприпятствала правосъдие, което е сериозно престъпление по НК. Хайде сега да се хванем на ба---няма да има осъден полицай за това! В държавата на мутрите---мутрите и полицаите са едно.
отговор Сигнализирай
52
Ало-о-о
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До Анонимен 51 Ако обичаш уточни за момиче или за момче пишеш? И внимавай че директорката ще те съди.
отговор Сигнализирай
51
до 65
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Абсолютно си прав. Но..все пак става въпрос за УБИЙСТВО. АКО БЯХА УБИЛИ ТВОЕТО ДЕТЕ?
отговор Сигнализирай
Новини