BGONAIR Live

Наталия Киселова отряза Радев за референдум за еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 16
Кисельова се оказа по-оляма мъжкарана от Радева....
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 11
Тук някакви кашкави тикви дето смятат, че сме по-зле от Северна Корея и Русия - ми да отлитат с 200 натам...
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 12
Не е лесно да си кaпeйка. Всеки ден да понасяш тежките удари на съдбата. Как намирате сили сутрин да станете от леглото?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 8
Колко трябва да си *** за да изписваш председателя на народното събрание с двете имена, а президента на Република България само с фамилно???
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 15
Запиатайте се кой иска да ни вкара еврото ? Това са същите политици които затвориха заводите , АЕЦ,продадоха водите , изнесоха златото , нарязаха армията , съсипаха здравеопазването и образованието , наложиха масовата приватизация и постоянно вземат дългове .Тези хора дали ви мислят доброто ?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 15
До: анонимен 34 И ти си поредния бавнорзвиващ, който не може да разбере какво иска народа. Народа иска да може да си каже думата по такива национално значими въпроси, а не всякакви калинки да му спускат *** си решения. И не, не сме "***" повечето :)
отговор Сигнализирай
31
нн
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 8
Кой пита народа за НАТО и ЕС. Никой. *** история. Политически *** като Костов, Президента Стоянов, Софиянски вкараха Б-я в НАТО и ЕС без да питат. Сега ще питали, глупости. Радев, Радев на къде си тръгнал. Разпада на СССР дойде като мана небесна на САЩ и ЕС. Не предеш, нищо не можеш да направиш, валяка мачка, дигай юмрука.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 15
ХА-ХАААА На *** им се дръпна лайнцетоо навътре.
отговор Сигнализирай
29
Тачо
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 15
Скро ще има пак бели автобуси и измъкване от задният вход.Но този пътхще има и пръснати глави ми се струва.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 6
До: ДаМислиш ли, че резултатът от внасянето на референдума се е очаквало да бъде самото му провеждане. Ако си го мислил си същия наивник, като всички еврозащитници, които скочиха като попарени. Всички цели са постигнати, г-н шаран
отговор Сигнализирай
Новини