BGONAIR Live

След разговорите при кмета: Стачката на транспорта в София продължава, била "японска"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 7
До: 43 Вярно е за двамата безчестни шишковци, но и работещите - не само в градския транспорт, а във всяка сфера - също са прави! Щом за фуражките може, трябва да може за всички, особено на прага на бъдещата съсипия, наречена еврозона!
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен Ти че си балак си балак.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Протестът е политически. В градския транспорт няма нито един софиянец. Всички са от селата, фенове на Тиквата и Пра сето.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 2
Аз пък питам умника от МОН, защо децата не са онлайн защо?? Защо 2 години може а сега не защо? А после да не ни говорят че не е политическа стачката.! Ние родителите се чудим как да ги караме коли таксита кой плаща, а времето което губим. Да не кажа че става все по трудно да излизаме от работа да ги караме. Така че господин министър от МОН стига глупости вече че започва да прелива
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Хайде стига с това, заплатите били ниски. Преди години Борисов рече (пак ставаше дума за увеличение): Да ходят да стават овчари. При Фъндъцата не стачкуваха-явно добри пари са взимали при нея за разлика от други професии,имали са добри условия на труд и почивка,карали са модерни автобуси,трамваи и тролеи. Видно е,че мутрите се активизираха,защото загубиха кметския пост.Като слушаш Хекимянчо трябва да се радваш,че не е кмет. Егати подло гата.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 5
шофьорите като са им малко парите да станат учени в бан, да видят там какви получават хората с образование
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 3
Значи и аз мога да съм на работа, да не на работя много, ,много, само да стоя и да ми плащат? Баси кефа. ЯПОНСКА СТАЧКА
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 9
Пеша ще набиват км софянци
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Дебелян и Лойко активират протестите, искат да инсталират техен човек за кмет на София, за да може да пълнят чекмеджетата и от софийския бюджет. Малко им е от държавния...
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 10
Кой се вози градския, тук нямаме развит такъв някакъв трамвяй щяха да пускат по Каблещков кога, 2030 ли или 2050-та какво е направил този кмет нищо!
отговор Сигнализирай
Новини