BGONAIR Live

След разговорите при кмета: Стачката на транспорта в София продължава, била "японска"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Щерю
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 10
Японска - щото накрая кмета Терзиев сам щял да си направи сепуко...
отговор Сигнализирай
37
Гошо Тъпото
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 10
Пари за реконструкция на Патриарха и Нансен имаха да объркат движението а за заплати нямат но в бюджета ако има пари за едни трябва да има и за Лекари Шофьори Учители а не само за едни които се водят армия срещу стачкуващите с коли по 150 000евро за служебни.Къде е държавата тук?Защо са тези директори на ЦГМ там да взимат заплати ли да взимат решения защото с пари всеки може да управлява!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 7
ББ стана са смях. Браво, Терзиев! Никакви отстъпки. Уволни всичките провинциални слуги. Връщай на работа с 20% надолу. Вече ги тресе яко страхът слугите, че няма да има друга работа. Смятай, например, един неук ватман, какво друго може да работи у кой ще му дава 4800 лв
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Платена е стачката, така излиза!!!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
съкращения в администрацията, за да има за шофьорите!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 2
Не била японска, а била банкянска
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 3
Цялата герберски шайка трябва да знае,че на следващи избори, дали са за кмет или за парламент, те ще страдат. Софиянци няма да забравим мизериите на които ни подложиха.
отговор Сигнализирай
30
Вдъхновен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Еха, това не го знаех. Вече и аз ще съм в "японска стачка"!
отговор Сигнализирай
29
Борисов
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Имаше животински инстинкти за самосъхранение.Но откакто Шиши го стисна за топките.праеи грешка след грешка Няма да спечели битката със софиянци.
отговор Сигнализирай
Новини