BGONAIR Live

Пеевски не вижда смисъл от проруските партии в НС, излишни са


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
6 години съм непреклонно за Bъз-pаждa-нe. Ако Пеевски успее да ги унищожи, ставам най-върлия му фен. От никой не съм бил така отвратен, както от предателите Bъзpaждaнe. Възродиха се, та чак се изродиха.
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Абе нали атлантическите мажоретки крякаха срещу Орешарски заради Пеевски? Сега защо обслужват орално Пееваки?
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
То и промагнитските, пеогейските и прокраварските партии са излишни, ама.. Иначе други в парламента няма..
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
"Дано братския руски народ дойде отново и ни освободи от новото европейско робство. " *** коги е kоoneйukкuu нenopъбени, ама четири год ви мухлясаха погачите вече е? Аа, като дойдат им кажете да ме разведат за на nymuнaCCCPaнко орешаците.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 7
6 години съм непреклонно за Възраждане. Ако Пеевски успее да ги унищожи, ставам най-върлия му фен. От никой не съм бил така отвратен, както от предателите Възраждане. Възродиха се, та чак се изродиха.
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Всичко ПРО- трябва да бъде изметено. Дори с евро отпред, даже най-напред.
отговор Сигнализирай
61
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
До: мак/67 "Лелеее, магнитен е готов да постави гилотина у центъра и там да се занимава с всеки, който не грачи срещу русия." - а как е в либерален ЕС, как е в либерален ЕС?
отговор Сигнализирай
60
бай ганьо
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
ей, ***, чел ли си Вазов?......кат Русия няма втора, тъй велика на света......
отговор Сигнализирай
59
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
До: а бе/59 "милата ни Булгария, какво доживя!" - "милата" ви България доживя 80% да гласуват да я управляват от чужбина. Това доживя.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 20
Като е прав, прав е. Какво като е Шиши?
отговор Сигнализирай
Новини