BGONAIR Live

Борисов похвали кабинета “Желязков” заради пенсионните промени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимко
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
До: анонимен 10 с тези пенсии,за които,говори слънцето,едва ли ще купи пенсионер,още по-вече,сигурно пурите,които пуши,са по скъпи от тези наши пенсии.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Глупости на търкалета.
отговор Сигнализирай
11
Лъжливото овчарче
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Кампанията на геродъпъсъновоначало тепърва ще става все по абсурдна и гротескна.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Лойко опитва да купи гласа на пенсионере.
отговор Сигнализирай
9
666
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: @ @ @-Радев и суеците от ПП са тотал щета, но ти с Еврозоната и Слънцето, което приклюило уж прехода сте им на нивото.
отговор Сигнализирай
8
Донадони
преди 3 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 0
Тръмп към Желязков при подписването на ,,Съвета за Мир ''.,,Верно ли имаш хотел с водопад''?.
отговор Сигнализирай
7
Карата
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Чекмеджан пак ни омайва .С високи пенсии ще оправим икономката.Има ли средно образование този субект.Освен да тегли заеми и да краде друго нищо не научи.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тия промени са само режат пенсиите като дигат възрас и ората измират че не може да се лекува.
отговор Сигнализирай
5
не подкрепям никого
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Нали копуването на гласове било предтъпление? Ама да подкупва пенсионерите с 50лв можело. Боко, Рундьо шиши коки и костя са позор!!!
отговор Сигнализирай
4
@ @ @
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 19
По време на правителството на Борисов, България влезе в Еврозоната и 30 годишният преход свърши. От служебното правителство на Радев беше подписан заробващия договор за България с Боташ. Това ще пише след време в учебниците по история.
отговор Сигнализирай
Новини