BGONAIR Live

Лекът на Костадинов срещу високите цени: Русия, въглеродни квоти и лев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
хаха
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
абе костя , точно щото народа те чува не гласува за теб . смешното е как влезна в парламента , та ти чуй народа
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
16-та республика на СССР искаха да направят от България бащите на луканковчетата. Не успяха, за щастие. За нещастие, обаче, потомството на същите тези, ни вкара в ЕС и премахна лева. БЕЗ РЕФЕРЕНДУМ!
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
най безмисления папгал в парламента
отговор Сигнализирай
90
как се заплаща?
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
гледам тук има ботове да се пише против ес и за русия ....имам питане дали това е работа със заплащане или просто хоби?.има доста добри и ако ехоби запишете се поне някое еврода пада , пропагандата се заплаща.трудно е само че трябва да си под нивото на копейката и трудно се надминавата такъв телешки ентусиазм а и предполагам доста се е замогнал след като не му спира устата или просто е взел дебел аванс .
отговор Сигнализирай
89
Констатация
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Първо: Защо сваламе енерго санкциите наложени от Л. Урсула и Калас? Евтини горива, евтин транспорт, евтини услуги, изкуственни торове, евтино електричество, евтина храна!!! Второ: Излизане от "Зеленото Недоразумение" - Евтин дизел и Бензин, евтин транспорт и всички услуги свързани с транспота и доставките. Трето: Лева, национално достойнство, не зависим от ЕЦБ и най-вече - не плащаме чужди Трилиони Евро!!!! - Кое от това не ви харесва?????
отговор Сигнализирай
88
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Хахаааа, направо 16-та республика да ставаме и ще текне мед и масло, като в Беларус и Сърбия :))))))))))))))))))))))))))))))))))) Клоун.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
до 88 Монетите центове даже потъмняват а няма даже 5 месеца в обръщение. Смятай какво менте са
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Евро купюрите и монетите са грозни и изглеждат евтино.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ОТПАДНАЛА НЕОБХОДИМООтпаднало си ти ,укропумаче :):)
отговор Сигнализирай
84
ОТПАДНАЛА НЕОБХОДИМО
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
ВЪЗРАЖДАНЕ ВЕЧЕ НЕ Е НУЖНА НА РУСИЯ.... ИВО ХРИСТОВ ОТ ПБ ГО КАЗА ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА..... ПАРТИЯТА НА РАДЕВ ВЕЧЕ Е РУСКИЯТ ПРЕДСТАВИТЕЛ....
отговор Сигнализирай
Новини