IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ: Решението България да не се присъедини към трибунала срещу Путин е политическа грешка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
ШабесГой
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
важното е, че сатаняхУ е МироТворец и НЕ е Извършил Гетоцид на Бебета в Инкубатори и Деца в Газа!
отговор Сигнализирай
144
Стоев
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
По по всички писани закони Путин е агресор но законите май никой не ги спазва в света. Защо не се озъбите и на своите господари от Америка Израел. Нападат държави и избиват хора правят каквото си искат в общи линии. Къде е ООН
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Боко що не отиде да арестува Путин и да си прибере кучето дето му подари на времето хахах
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Какъв трибунал за Путин искате , след като няма трибунал за Буш,Клинтън,Обама, Натаняху,Тръмп, Зеленски??? Особено за последния ,тъй като вече Украйна е осъдена за действията си спрямо населението на Донбас !
отговор Сигнализирай
141
ХиХи ХиХе Хахо
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
трябваше Велика България да Съди на Трибунал Лидерът на Нищожна - Русия - я ги вижте на картата - Една Точица - не може да ги Намериш! да оставим дори на страна, че ако не беше Русия - България - просто - нямаше да я има на картата!!
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Решението ОПГ Герб да не са по затворите е политическа грешка.Трябва да се разследват от еднокнижника до последния туллуп който купува гласове в някое затънтено село.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 6
И на коя дата Украйна и НАТО нападнаха Русия?
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Герберските хитреци явно не познават историята и международното право, защото щяха да знаят че трибунал се създава от победителите след като победят. Иначе това е някаква безсмислица, ще си чешат езиците някакви грантояди и меки тикви и ще усвояват средствата на данъкоплатците без никакъв резултат. Ние затова сме в рецесия заради хиляди такива чиновници които нищо не правят а смучат заплати!
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Който иска война да заминава на фронта, ако може начело с двете прасета
отговор Сигнализирай
136
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Началника от Кремъл ги е пуснал в отпуск .Малко да починат. Все пак почти 20 години работеха неуморно. Но не ги уволнява . Ще има още още работа за тях.
отговор Сигнализирай
Новини