BGONAIR Live

Патриарх Даниил за отказа ни да наложим санкции на патриарх Кирил: Смела постъпка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
Пак питам какви сте трoловете, които слагате минуси на: "Ние сме българи открай време и тук е България." Продажни българи ли сте или направо руснаци? Кажете си, да ви знаем!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Позорна и предателска постъпка! А думите на Радев за "руското православие" са дъното на позора. Хей, съществува ли изобщо суверенна (от Русия) държава България или ако следваме логиката на премиера, тя би трябвало да се казва нещо от сорта РНГБ -руска народна губерния Болгария или Балкария -все тая!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: дезинтегратор 44 Ами, като е от ЦРУ, защо служи на Гундяев? Има ли логика в думите Ви?!?!?!?!?!?!/
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Как няма да се радва на тази постъпка на премиера, той също е от стар КДСарски род.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
Тоя нашия поп се кланя на руския поп.Може ли толкова да е продажен?!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: до 40 45 Да, те така си правят, каквото си искат руснаците. Като протестираха срещу войната, сами си влизаха в затворите, сами се биеха, а някои и сами се умряха там. Други пък скачат от високи етажи. Изобщо, свобода да искаш да умреш.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Хора вярващи, че Дева Мария е забременяла под 16 години (легално в римска юдея) когато светият дух бил влезнал в "червото" (Козма) и, могат да бъдат приемани сериозно единствено от гледна точка на психичното здраве.
отговор Сигнализирай
40
до 40
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
руснаците ако не искаха кагебеец, да са го махнали, щом не са, значи подкрепят избиването на православни!
отговор Сигнализирай
39
дезинтегратор
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 6
Какво значи кагебейци? Та ние имаме цереузци в министерствата ни, а дори и министър-председателят е човек на ЦРУ! Нещо за това?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен Какви сте вие, дето слагате минуси на "Ние сме българи открай време и тук е България." Какви сте, кажете!!! Да ви знаем поне.
отговор Сигнализирай
Новини