BGONAIR Live

Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Коя Реалност
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 1
тази на Олигарсите от Масонската ти ложа ли?!
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 2
Имахме най якото демократично правителство ГЕРБ-ППДБ но на Pyндьo му беше наредено от Москва да го събори!
отговор Сигнализирай
76
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 4
ВАЖНОТО Е РУСИЯ ДА ЗАГУБИ..АКО СЕ НАЛАГА ЩЕ ГЛАДУВАМ ОЩЕ 5 ГОДИНИ
отговор Сигнализирай
75
ЕвроАтлант
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
Активен Борец от Жълтите Павета - прав беше нашият бивш Лидер, че Президента е Наш и правим с него Ала-Бала! Обичам те Радев - никой НЕ е пратил толкова Милиарди като тебе за Украйна, а си Топ как Излизаш и им Викаш на *** с Русия съм и те ти верват и гласуват под Строй за тебе! Топ си - това дори кИкИ не го можеше - нищо, че ти лично Радев, го беше избрал и назначи!!
отговор Сигнализирай
74
Bob
преди 1 ден
Харесвам 21 Не харесвам 1
Нагло престъпно същество.. значи хората и да протестират, не ти дреме? Ама иначе орева орталъка да си ходи Борисов?
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 3
Пpoсm народ, бедна държава, управлявана от чорап. Какво очаквате?
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 11
лелееее какъв рев сълзи и сополи се леят от "евроатлантическите айдушки trall4ета".... значи Радев е на прав път! първо да си стъпим на краката после идва ред на Боци и Шишунгера с кликата им...от много години насам нямам търпение какво ще стане...зайчарници лисичарници, дубай мумбай...ай при бай Ставрииииии ще има дръж, Цезаре, дръж хахахахаха
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 18 Не харесвам 2
ТОЙ НА БОТАШ КАЗВА, ЧЕ БИЛ ПЕЧЕЛИВШ, ВИЕ ЗА НОРМАЛЕН ЛИ ГО МИСЛИТЕ?!???
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 1
Странно е, защо се оправдават с харчовете на Гюров , като той също беше назначен от Йотова -Радев?
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 17 Не харесвам 1
БЪЛГАРИ, ДОЙДЕ ЛИ ВИ АКЪЛЪТ В ГЛАВАТА??? И ЗАЩО ЧАК СЕГА??.
отговор Сигнализирай
Новини