BGONAIR Live

Радев изненада: Успяхме да елиминираме олигархията, тя е извън властта (ВИДЕО)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Хахаха
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Това е виц, нали?
отговор Сигнализирай
44
Хейт
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Пич, току що нахрани яко олигархията с това решение за Евровизия. Нахрани също турските авиолинии и Истанбулското летище. Сега разбрахме защо Боташ е замразен. Ама есента чакай изненади. И не чакай гласове от София.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Този наистина си верва,хааахааа ти си заедно с тях,нали ти платиха изборите,тия ги разправяй на майка си
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: АнонименИ сега по-добре ли си? Човекът, който обещаваше разни неща направи констатация, че няма пари. С две думи да се оправяме, иначе щеше да ни оправя.Такива като теб дето по цял ден недоволстват и чакат все някой да им даде нещо са масата в България. Специално за краденето, докато не се докаже са само едни партенки.Никой не е направил повече от ГЕРБ в модерната история на България.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Румен Радев ако се яви на детектора на лъжата и го попитат за олигарсите, ще гръмне трафопоста на София. Хахахахахаха Хахахахахаха Хахахахахаха Хахахахахаха Хахахахахаха
отговор Сигнализирай
40
и.
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Как да е извън властта г-н Радев, да не би да сте подали оставка и да не сме разбрали?
отговор Сигнализирай
39
тоя е клоун
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Пеевски каза:''Чичо Румен да слиза от президент и да прави партия''И така стана.Следователно моделът е :Пеевски-Борисов-Радев.Олигархията никога не е била във властта,тя винаги е зад кулисите.
отговор Сигнализирай
38
mesara
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
строителя на светлото бъдеще се опитва да ни убеди че. вече е започнало , като за начало ви продава кошница с грижи , до есента какви неща още ше ви продаде ......... а като назначат йотова така ше ви светне че ше изгорите
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Боко ни лъжеше все едно сме прости, ама тозиФатмак ни лъже все едно сме ***.
отговор Сигнализирай
36
д-р Бръкнигъзов
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
а стига бе, просто сменихте едни олигарси с тези които финансираха изборите ти
отговор Сигнализирай
Новини