IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Българи на инат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Радо
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Така казано съм съгласен,а от мен един приятелски съвет,не съди за хората като цяло,от едните форуми,в тях,и особено в този,повечето са ***,мразят себе си и оттам България и света.Познавам хора в чужбина,които заговорят ли за България,погледа им се изменя,гласа им трепери,в очите им можеш с просто око да видиш болката им.Няма значение къде си ако си Българин,България дърпа,и аз съм навън,нямам никого в България,но тя за мен е като малко паднало дете,и не съм избягал,знам че ще се върна.Поздр
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
ами като чета по форумите, нямам предвид тези които са притиснати от обстоятелствата с някаква работа и т.н, а тези с целенасочена омраза!
отговор Сигнализирай
4
Радо
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 5
А ти как реши че който излезе в чужбина да работи,първо е,,избягал,, и второ,мрази България???????
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
нека се заселват, добре дошли не са като много от българите, които просто мразят България и се чудят как да избягат от тук!
отговор Сигнализирай
2
ГЕЙ
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
Министъра май обърна резбата.Преди искаше Македония да е Българска , а сега иска България да е Румънска.
отговор Сигнализирай
1
Гошо Тъпото
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 8
Да са живи и здрави,никой не може да избяга от корена си,освен Данчо.....Ментата и Христо Басри....кадиров.
отговор Сигнализирай
Новини