IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Глоби за творчески тероризъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
пак аз
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
А пък за тъпата овца дето и звъня телефона 5 пъти, последния път, когато бях на театър - е *** парче си е тъпо парче :)
отговор Сигнализирай
6
културист
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Голяма простащина е да не си изключиш, или превключиш на вибрация тел. Масово го има това по кина, театри, концерти. Селянина си е селянин, независимо от скъпия костюм/рокля. Може да е излязъл от селото, но селото не е излязло от него.
отговор Сигнализирай
5
Иво
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Има апарати за блокиране на сигнала, предполагам Британския двор може да си позволи един такъв
отговор Сигнализирай
4
Теодор
преди 14 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
селяни са всички на които им звънят телефоните в киносалони, театри, концерти... и то не какви да е селяни, а от най-простите, долни, ***, *** ***... айде да видим сега кой ще се обиди и кой ще се припознае тука... щото не е имало случай да отида на представление някъде и броени минути след като зрителите са били призовани да си изключат телефоните, се чува нечий да звъни!
отговор Сигнализирай
3
SirT
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Яко селско е да не си изгасиш телефона при взлизане в залата. Явно селянията не е само е България при това масово!
отговор Сигнализирай
2
...
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 32
do 1... selqnin si ti!
отговор Сигнализирай
1
Иван
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Голяма селяния е това наистина.
отговор Сигнализирай
Новини