BGONAIR Live

Ще държим Асад отговорен, ако ползва химически оръжия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Айде, избийте половината сирийски народ, че да ви дадем нобелова награда за мир!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
KOLKO TIPO.TOGAVA 6TE IMA6 LI 6ANS DA SIJIVI6 MIRTVITE.SME6NIK
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Вие се съгласявате също така да не публикувате каквито и да е материали или връзки с други уеб сайтове, чрез които се нарушава правото на интелектуална собственост. Как нарушавам това право със клип към you tube бе ***, че и дори не слагам целия клип ами само "watch?v=kqzoKY1CyAg" ?????????
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Вижте истинското лице на САЩ и демкрацията й !
отговор Сигнализирай
37
Киркорчо
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Тези арабски мюсюлмански соц републики са раждани от СССРа. Самичек СССРа умрял спокойно и никой не взел със себеси на ония свят. А тези диктатори искат да взимат със себеси пове че хора. Башаре алах ти чака отдавно и другарите сдам кадафи съшо. Заедно ще пеете там "ИНТАРНАЦИОНАЛа"
отговор Сигнализирай
36
999
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Кой държа отговорни САЩ за химическите оръжия, употребени от тях в Сърбия, Ирак и Афганистан?Как се *погрижиха* САЩ за народите в Афганистан, Ирак, Либия и тн..? НАВСЯКЪДЕ, след тяхната военна инвазия ЦАРИ РАЗРУХА, а народите там се избиват на верска основа и от глупост, но пък ВСИЧКИТЕ ИМ ПОЛЗИ/ нефт, опиати/ ВЕЧЕ ОТИВАТ В ДЖОБОВЕТЕ НА американските ционисти...Време е ООН да ПРОГЛЕДНЕ за америк. намеса където им изнася !!!
отговор Сигнализирай
35
Цеко
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Обама: Полагаме усилия за по-добро бъдеще на сирийския народЕ нема що! Като у Либия и Ирак, нали! Това кенийче е перфектен пример как парата е^бава мамата на фукарата! Големия демократ, миротворец и реформатор в предизборните си легенди се прероди в стандартно американско ястребче - серийно производство. Каканиже същите шитни като оня кравар преди него!
отговор Сигнализирай
34
тъй - тъй
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
ами вас *** , кой ще държи отговорни ??????????????????????? Че добре си беше земята преди да ви измислят държавата извергска ........ ( естествено ,че съм на ясно ,че едно малцинство в америка твори тия л.*** и също ,че има супер много свестни хора !!!) дето едно , ама едничко добро в международен план не стори - ОФФФФ ЗАБРАВИХ , ЧЕ ВСИЧКО Е АЛА БАЛА ТЕАТЪР ЗА ПРЕД ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ДРАМАТУРГИЯТА :) СЪБУДЕТЕ СЕ ..... АМА И ДА СЕ САБУДИТЕ ПОГРИЖЕТЕ СЕ ЗА СЕБЕ СИ (имам в предвид истинското СЕБЕ)
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 13 а кой казва че САЩ са печелившите?
отговор Сигнализирай
32
Асен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Американската армия е използвала химическо оръжие в Иракския град ,Фалуджа след като не могат 2 месеца да го подчинят,има клипове доказващо това в youtube,да не говорим за касетъчните бомби в Сърбия,избили цели села невинни християни и още за колко случай не знаем...........
отговор Сигнализирай
Новини