BGONAIR Live

Ще държим Асад отговорен, ако ползва химически оръжия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
този филм с химическите оръжия сме го гледали в ирак..а вас кой ще ви държи отговорен за химиите в храната.. всичките тези отрови от запада дойдооха и колко народ измря от рак и ще измре...
отговор Сигнализирай
30
6666
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Абе, кирлив *** такъв, вие сте най-голямото зло на света!Асад и да не ползва такива оръжия, вие ще го обвините в това и пак ще ги нападнете! вие сте *** на света и трябва да измрете цялата държава!
отговор Сигнализирай
29
Killuminati
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До 34: Прочети малко повече за Холокоста, ама не това което са ти набили масмедиите като Фокс Нюз и ББС и ще разбереш някои други истини.
отговор Сигнализирай
28
имигрант
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
До: Колю (номер 18)Аз съм на мнение, че отричането на използване на химически оръжия трябва да се забрани и направи криминално деяние - така както е криминално и наказуемо отричането на холокоста!!!
отговор Сигнализирай
27
имигрант
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: номер 6Недей да пишеш глупости, напалмът не е химическо оръжие! За химическо оръжие се смятат така наречените бойно-отровни вещества, а такива са използвани само в Първата Световна Война и в изолирани случаи, като например в Ирак.А за атомните бомби искам да ти обърна внимание на малко известен факт: Японските деца в училище ги учат да слагат раници на гръб с противотанкови мини, да се пъхат под танкове и да дърпат въженцето! В името на император Хирохито! Какво да се прави - бушидо!
отговор Сигнализирай
26
Атанас
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Историята показва че когато има една страна която се смята за супер сила,винаги има войни и смърт,САЩ трябва да бъдат спрени иначе човечеството него чака нищо хубаво,и хората започват все повече на виждат истинското лице на злото...........
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
светло бъдеще за сирийците ! ....и на нас ни докараха такова! свети ни крушката на Боко, ама електромера скъп
отговор Сигнализирай
24
обективен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 22
Абе наглостта на руските рожбиЧки е безкрайна- хората *** от РАК заради руската бомба с името Чернобил, ето ви и последния пример на известна личност Стилиан Петров в момента умира заради руската радиация. Обеднения уран е пропагандна глупост четете бе инвалиди умствени, след това коментирайте.
отговор Сигнализирай
23
.....
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
А вас "освободители и демократи"кой ще ви държи отговорен за бомбардирането на Югославия с бомби с обеднен уран.Че масово хората мрът от рак.Или който не е с нас е терорист,комунист и недемократично човече.Двуличник
отговор Сигнализирай
22
Изявлението
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
показва, че САЩ ще влязат и в Сирия. Докъде ще се разпростре империята? Няма кой да ги спре вече
отговор Сигнализирай
Новини