IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проектът за газопровод "Южен поток" е закрит, обяви Милер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

452
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
чудесно най после добра новина путин започва да се навежда!!!!
отговор Сигнализирай
451
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Те турците са по-глупави от нас сигурно. Ама ние нямаме политици с топки имаме едни продажни ***
отговор Сигнализирай
450
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До междунар. журналистНе е виновен Путин, виновни са нашите жалки пешки, че не им дреме за интересите на хората а се дупят на САЩ.Русия веднъж ни е освободила от Османско робство, маса и години имахме страхотно голям износ и пазар с Русия, ама им забихме нож в гърба. Русия не ни дължи нищо, и ми се струва, че с нашето "братско отношение" едва ли ще тръгне да ни спасява втори път.
отговор Сигнализирай
449
Боце
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
до про руските тролоФеда ми го осмучите
отговор Сигнализирай
448
!!!!
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
събитията които следват в българия от тук нататък, тотална турцизация на Бълагрия отцепване на части от нея, а Русия ще ни върне с радост на тези от които ние освободила. дано пукнат всички национални предатели дано, прокели да сте! нямате предтсва какво означава отказа от този проект и включването на Турция! Сащ ни продадоха на Турция през последните 25г, а сега и Русия ни изтъргува насно ли сте прости гербери майка ви дай ...а!!!!
отговор Сигнализирай
447
БРАВО НА МЕСТАН
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
ДПС--НАНЕСЕ РЕШАВАЩИЯ УДАР , СРЕЩУ РУСКИТЕ ДОМОГВАНИЯ ЗА ШАНТАЖ НА ЕВРОПА И БЪЛГАРИЯ --ОТ РУСИЯ!ДПС---СВАЛИ сърГЕЯ ОТ ВЛАСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ВЕЧЕ ЩЕ ГЛАСУВАМ САМО ЗА ДПС!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
446
ббг
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Мръсниците от западна европа пак ни изклатиха. Павк сме от *** страна. Докога?
отговор Сигнализирай
445
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
ЕС е най-голямата грешка на Европа в историята. Въпрос на време е всички да го разберат.
отговор Сигнализирай
444
Никифор
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Вот представьте. Через 4 года ЕС разбегается. через 10 лет Турция захочет обратно свои территории в Болгарии. Найдутся на земле дураки за Болгарию драться ?
отговор Сигнализирай
443
междунар. журналист
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Хайде стига сте ревали. От Путин досега не сме видели нищо добро. Много важно къде е тръбата и сега плащаме два пъти по скъп газ от Германия. България има само приказки и никакви ползи от т.н. братска старана Русия . Да си наврат тръбата където искат. Сега поне ще стане ясно , че на тях не може да се разчита за нищо .
отговор Сигнализирай
Новини