BGONAIR Live

Песков: Наблюдаваме последователна антируска линия от Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
дезинформатор
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
Тpoлчemama се късат от яд вече, кефите ме :)
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 14
Русофилите са същите ypoди като paшистите. Само, че са много страхливи.
отговор Сигнализирай
19
Пелтека
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 15
Ти вече почна само да наблюдаваш... то друго не ти остана. Санкция след санкция и нямате отговор. Няма как и да имате, защото всичко което ползвате е на запада. А вие вместо да се държите уважително и партньорски с Европа ... станахте враждебни комплексари. Но сметката е за руския народ.
отговор Сигнализирай
18
Grr
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
До: анонименБяха заради Евтините ресурси, но ЕС реши че ги иска безплатно умнико, а крайната руска област изнагля и си заслужи бомбите- дори руснаците пипат меко не като Израел примерно
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 9
Евpoатлaнтичеcките лekетa в коментарите бързо забравиха, че "нахлуването" е вследствие на отказа на куклaтa на конци БайДън да води каквито и да е преговори за членството на Украйна в НАТО, всичко това щеше да бъде избегнато, ако господарите му искаха да преговарят.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 15
Незаконно е да нападаш съседна държава.... Последователната руска пропаганда изкара европейските граждани *** и либерали на 100 %, от запъда идвало злото, там нямали никакви ценности. Все думи на кремълските ратаи. Иначе санкциите не работели, даже по-бжогати ставали в русия :Д
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
До: анонименРусия е създадена през 1720 . Киев ска Рус е от 9 век
отговор Сигнализирай
14
дезинформатор
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 6
Брааат, ти си ненормален бе :) Да сменяш постоянно випиени. Еййй, тоя Тръмп. Отпусна ви малко каишката :)
отговор Сигнализирай
13
Факт
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Русия винаги е била и ще си остане до края на своето съществуване Империя на злото.
отговор Сигнализирай
12
Нормално
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 6
Като обявиш някой за враг и така се получава
отговор Сигнализирай
Новини