BGONAIR Live

След срещата с Путин: Разкритикуваха Уиткоф заради “некомпетентност”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Причината
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 9
са неоспоримите аргументи на Путин. Всеки независим наблюдател може да ви каже какви са истинските причини за войната. Напредването на "мирния" блок НАТО към границите на Русия и подстрекаването на Украйна да я провокира.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
До: анонимен3 поне Тръмп има реч, че препарирания БайДън не можеше и да говори....
отговор Сигнализирай
15
BS
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Най некомпетентни са тези които пишат тези статии. Аз поне, по-голяма хаписана глупост не съм чел.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Брей, сакаш до сега администрацията на БайГън се справяше блестящо, че тази на Тръмп не се справяла. Вие ум окрасивите сте неспасяеми. Пълни тапигьози.
отговор Сигнализирай
13
гошо
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 13
витков (потомък на български евреи) е типична куха лейка (като целия екип на тръмп). от продавач на апартаменти в манхатън няма как да стане адекватен международен преговарящ и то по такъв сложен въпрос като мащабна кръвопролитна война в европа. то и тръмп е същата работа - продавач на апартаменти в манхатън и затова и управлението му е толкова "блестящо"...
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Шаманите на пишмандемокрстите изпълзяха да плюят. Сякаш не направиха те тази война.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
мАКОФчо е русофоб до костите си и не навижда Русия ,а и е лъже като ...на едно предаване го поитаха ,а защо излъгахте за Русия минаата година ..еми това е част от играта каза той без да "почервенее"(амеркиашките лажат ..)а Гари що не емигрира в Грузия ,а отиде на Запад ?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Нарцистичния *** Тръмп се е обградил само с ***, чиято единствена цел е да го хвалят колко е гениален.
отговор Сигнализирай
9
емо
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
ами като калас е начело на външната политика, какво очаквате от ес.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Вместо да коментирате Уиткофф, какво ще кажете за ЕС и неговата външна политика? Ето какво казва Арно Бертран: Аляска без Европа: най-унизителният дипломатически момент от векове насам - За първи път от падането на Константинопол насам европейците нямат глас за собствената си съдба, а ролята им е сведена до просене на информация по вторични канали унижение, напомнящо колониалното минало, което самите те някога са налагали на други.
отговор Сигнализирай
Новини