BGONAIR Live

Орбан бесен на Зеленски: Има едно нещо, което не си разбрал!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: ОбективенАко можеше досега да го е направил 200 пъти. Но не може психопата, не може!
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: Ха-ха-хаКато гледам май ще е твоя Зеленски :):)
отговор Сигнализирай
61
Ха-ха-ха
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 14
Шкембелията Орбан скоро ще прави компания на адаша си Янукович и Башар Асад в Подмосковието!
отговор Сигнализирай
60
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 14
Петер Мадяр ще иска приемането на Унгария в еврозоната и замяната на фопинта с евро! 75% от унгарците го искат!
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
До: анонимен71 И пак ще ти се каже същото само на такива като теб им се привижда лоялност към Русия,щото си гледа всеки държавата,а не ,както са те излъгали,че трябва да се гледа само украйната ти
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 21
Само, че Орбан забравя, че Зеления е най-влиятелния държавен лидер до сега на 21 в, а Орбан е една безлична *** и на *** и на рижия перчем.
отговор Сигнализирай
57
Споко
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 18
Споко, април месец на Орбан му бият дуспата, и Украйна минава в контранастъпление, и до дни, дори до часове украинската армия ще влезе в Москва и Русия ще капитулира и ще бъде разчленена на малки демократични държави които ще живеят по нашите цивилизовани западни правила и ще ни доставят евтини енергоизточници, редки метали и всякакви природни богатства да си развиваме високите технологии и да си живеем като самодоволни и оядени западняци и всичко ще се върне както си беше преди.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Светът се промени, появиха се нови центрове на сила, нови центрове на технологии. А еврожабата не знае какво да прави със всичко и само квака, квака...
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 13
Мазното Орбан цвили ли цвили!Април месец му бият шута!Унгарците достатъчно ядоха попарата на този васал на Деда Вова!На Унгарците не им се живее като алкашите,беларусите или дори в тая трагедия дето онзи демон превърна Украйна!Като е голямата работа Мазничкия защо не извади Маджарите от ЕС.Макрон му го каза,че ако не му харесва никой не го държи насила!Орбан не иска нещо!Ааааа сладки са еврата,сладки са поръчките с европейски пари,сладко му е на Викторчо в ЕС,да не е луд да се маха ...
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Урсула: Европа трябва да e готова решително и проактивно да използва сила за защита. Украйна показа, че силата, сдържането и в крайна сметка животът зависи от промишления потенциал. В Украйна казват: "промени се, или ще умреш". Ние също трябва да приемем този девиз.
отговор Сигнализирай
Новини