BGONAIR Live

Орбан бесен на Зеленски: Има едно нещо, което не си разбрал!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
А защо зеля каза на ЕС "лидерите" нещастници от които нищо не зависи, нито при нито оръжие имат да ми дадат.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
До: НаблюдателТака ли каза просяка на кретенски ,че и той като Плювневлев предизвиква отвращение,а и няма реална самооценка за себе си.Много си ги надценил
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 12
Затапката на Зеленски е доста по-добра :) За орбан какво да кажем? Ниско ми е нивото, толкова си може.
отговор Сигнализирай
40
Мда
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Няма такъв нагъл тип! Тия, дето реват за стария ред, сега се свиват като мишки пред тоя нагъл смъркач!Ако беше преди, просто нямаше да бъде допуснат да мине границата, камо ли да говори глупости от трибуна!
отговор Сигнализирай
39
Твърдо
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 9
Земенски е прав, а шкембелан е пътник
отговор Сигнализирай
38
до 38 да
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Я пак се изкажи - тогава не е имало Дъжави Русия и Украйна, нито Путин а много от танкистите са били от украйна !
отговор Сигнализирай
37
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 10
Е, че бъдещето на Унгария, Украйна и Европа не е свързано със съдбата на руската матрьошка Орбан! След изборите през април ще прави компания на Башар Асад в Подмосковието!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: Zеленски И като си замине кво, партията която я дават първа е още по анти ЕС от неговата, кво правим сега.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 12
С кой е орбан? Г-н никой. Цяла Европа го презира. Смачкан савецки kackeт
отговор Сигнализирай
34
Zеленски
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 14
Този съветски унгарец още ли не е разбрал, че на 12 април си заминава?
отговор Сигнализирай
Новини