BGONAIR Live

След убийството на Хаменей: Путин се притеснява за собствената си сигурност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Човека е на 75 години от какво толкова се притеснява?
отговор Сигнализирай
30
до 19
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Може, ама на кукуво лято. Не е като да пуснеш чешмата и да потече водата, бе другарю.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
35% от газта която Катар изнася се произвежда в съоръженията които бяха унищожение от Иран. Катар заяви, че ще му трябва 5 години да ги възстанови.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Лично на автора ли каза, че се притеснява? Абе, излагате се! Уж не ви интересува, а все Путин ви е в главата. С Путин лягате, с Путин ставате. Страхувал се! Какво ви пука? И като го напишете какво ще се промени? Нищо. Абсолютно нищо. Само ставате за смях на кокошките. Глад мори добитъка. Нямат пари за ток, нямат пари за зъби, ходят с по 5 зъба, но давайте да гледаме Путин от какво го е страх! Спрял интернета от страх. А вие безстрашните ще плащате 3 евро гориво на литър.
отговор Сигнализирай
27
Мда
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Путин просто се изповяда и сподели страховете си с *** от Днес хахаха
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: САЛФЕТКАТА АЛЯСКА Путин е каратис и Бръм ще пострада ако се опита. А и в Алязка е двойник на Путин.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Кви протести те гонят бре мucupчok,то бива да си озлобен и зaдpъcmeн ама твоето е бет,над 80 процента от руснаците подкрепят Путин и всичко което прави!
отговор Сигнализирай
24
САЛФЕТКАТА АЛЯСКА
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
ТРЪМП АКО ИСКАШЕ, ЩЕШЕ ДА ГО Е УДУШИЛ ОЩЕ В АЛЯСКА, НАЛИ БЯХА ЗАЕДНО В АВТОМОБИЛА НА ЕДНА РЪКА РЗСТОЯНИЕ
отговор Сигнализирай
23
аха...
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
сега ще видите какъв ще го ядем с горивата! къде е оня, дето си пусна брада и говореше за бензиностанцията с ракети, къде е, да отиде сега да се моли на тая бензиностанция!
отговор Сигнализирай
22
Гост
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Добра пропаганда, но стига да има кой да й вярва. Щото, не знам Путин да е гърмян, но Тръмп със сигурност е. Тръмп трябва да се притеснява за сигурността си, защото на него не му вървят нещата, ама хич.
отговор Сигнализирай
Новини