BGONAIR Live

След убийството на Хаменей: Путин се притеснява за собствената си сигурност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен 9 ... хаха от коя олимпиада :))))
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Бръм нарочно се обажда на Путин за да разбрат къде е и го нацелат.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Само круптиран руски интеррнет без достъп до СЩ заедно с руски впн може да се защити.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Нали беше издал заповед да създават руски Интернет, още преди 20 години.
отговор Сигнализирай
17
Реалист
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 4: А Нетаняху да не се е показвал, например? И що трябва да се показва изобщо?
отговор Сигнализирай
16
бе, хей
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
що за глупости!...тръмп посрещна путин в аляска на червения килим, както никой друг, сам казва - путин е мой приятел....разпределиха света в новия световен ред - ТРЪМП, ПУТИН, СИ!.....как не ви е срам да дрънкате глупости!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Светът е изправен пред глад. Освен нефт, в Ормузкия проток са блокирани танкери с газ предназначен за изкуствени торове. Сега е март, ако няма торове пролетната сеитба се проваля. Защо САЩ се набират в Белорусия да просят за сделка, а Белия дом огласи за възможно посещение на лошия диктатори Лукашенко в Белия Дом. Същевременно и батка огласи, че е Тръмп е предложил разговори за голяма сделка с Белорусия.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ако се притеснява твърде много, да се обърне към ВСУ да му осигурят добра охрана.
отговор Сигнализирай
13
Укропъйтек
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Прочетох цялата статия и това е поредната конспиративна налудност от сорошоидни грантояди. Няма доказателства за извода в заглавието.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако има смарфон задължително го ликвидира. Много беха убити така вкл. Осама, КАдафи, Садам, ислянска държава а Асат се спаси по чудо от ножа. САЩ следат трафика от дадена страна и си прават изводи кой къде е по айпи и профили. Примерни Мечкин ако влиза във факбука към дадено айпи значи е там.
отговор Сигнализирай
Новини