BGONAIR Live

Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това вече за 3-ти, 4-ти път го гласуват и какво, нищо!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Който му харесва да ходи да живее в Иран.Свят широк.
отговор Сигнализирай
9
Света мълчи
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Агресията на сащ срещу Иран, 3.500 убити Иранци,от който 140 деца.
отговор Сигнализирай
8
Факт
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Иран, победи световният агресор сащ.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Америка плаща само с кръв, брато....Като Римската империя.Иран не им се е разминало изобщо.
отговор Сигнализирай
6
Колко евроатлантично
преди 8 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Пиндостаня се о60сраллься и капитулира пред Иран. Ще плаща и репарации за ужас на циониZкия режим на Сатаняху гърбоносиЙ
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
САЩ са си окей.Да се оправят останалите.В Америка има мир и икономиката цъфти.Има и световно, което се играе на стадиони като космически кораби.А вие завиждайте, какво остава на плебса.Били ги били някакви перси вика поредния троляк, а американците даже не са ги чували тия. хахахах
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Сащ винаги така правят - започват или просто провикират война в дадена държава, после се измъкват и казват на другите, които са били подведени "оправяйте се сами". Така стана и с Украйна. Започнаха войната, въвличайки европа, а после се изсухлиха и казаха "Европа да се оправя сама". Как пък тези политически празноглавци не си взимат поука от историята и заради някой лев и празни обещания от САщ си продават заgнuците, бе...
отговор Сигнализирай
3
евроатлантист
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Няма как да се гласува такова нещо, защото няма война с Иран, а само *** (специална военна операция), подобна на тази на Русия в Украйна. Като няма война, няма как да се прекрати.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ако побеждаваха, нямаше да има такова гласуване. Западни ценности.
отговор Сигнализирай
Новини